Vad har fennonasse för mani

med att kartlägga och redefiniera? Räcker det inte det med kartläggningen < 0,0 %?
5<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
Aloittaja

Sanningen+fick+skitslungan+att+gå+på+övervarv.+Faktumet+<+0,0+%+tar+på.

1Äänestä
  • Här är nu hysteriskt massapostande igen.

    1Äänestä

  • Aloittaja

    Anonyymi kirjoitti:

    Här är nu hysteriskt massapostande igen.

    Det har tydligen pågått idag igen. Röker de något olagligt eller hur kommer de upp i sina mysko sfärer?

    1Äänestä

  • Peppu-Reino kirjoitti:

    Det har tydligen pågått idag igen. Röker de något olagligt eller hur kommer de upp i sina mysko sfärer?

    Det räcker när de ser en svenskspråkig text.

    1Äänestä

  • Aloittaja

    Anonyymi kirjoitti:

    Det räcker när de ser en svenskspråkig text.

    Så de gillar inte sakrament?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Peppu-Reino kirjoitti:

med att kartlägga och redefiniera? Räcker det inte det med kartläggningen < 0,0 %?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu