Mites ajelut nyt?

Kun on koronaa liikenteessä? Pitääkö Dacian raitisilmasuodattimet, ettei tule korona sisätiloihin?
571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Daciaan kannattaa ostaa koko keulan suusuoja.

Äänestä

Kuonokoppaa on hyvä käyttää premium merkeissä joihin ei ole saatavilla kunnon aktiivihiili suodatinta motonetistä?😷😷😷

Äänestä
  • Ei auta, löysien ovenkahvojen välistä tulee.

    Äänestä

  • Ei aktiivihiilisuodatin pöpöjä estä, vain hajun ja isommat partikkelit.

    Äänestä

Kaasunaamari olisi hyvä, mutta ne taitaa olla kaikki kaupoista loppu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kun on koronaa liikenteessä? Pitääkö Dacian raitisilmasuodattimet, ettei tule korona sisätiloihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu