Mitähän tuokin "paras suunnittelija" suunnittelee Sonkajärvellä. Pienellä kuorma-auton tapaisella liikkuvat. Huppu päässä ulkomaalaistaustaisen näköisiä miehiä?
Mikä ihmeen Best blanner.
11
3481
Vastaukset
- Anonyymi
Soita poliisille, kerran niille jo lähdöt annoin. Olivat tekemässä varastoon sisustus suunnitelmaa.
- Anonyymi
Vähän epäilettäviä ovat. Havainto on minullakin. Huppu päässä kyyristeli yks auton kupeella kun kuljin ohi. Pysäköity ihan laittomaan paikkaan. Pidetään silmällä.
- Anonyymi
Suunnittelija on planner, ei blanner. Jos 'yritysnimessä' on kirjoitusvirhe, se kertoo jo tarpeeksi.
- Anonyymi
Vielähän nuo täällä pyörii. Olis kai ne jo kiinni ottanee jos isoja rikollisia olisivat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vielähän nuo täällä pyörii. Olis kai ne jo kiinni ottanee jos isoja rikollisia olisivat.
Oiskohan best planter lukenu ja ovat puuntaimen istuttajia. Kannattaa kahtoo tarkemmin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oiskohan best planter lukenu ja ovat puuntaimen istuttajia. Kannattaa kahtoo tarkemmin.
Jospa ovat töissä, kaukana kotoaan. Ei kannattaisi seinille hyppiä jos ei mitään epäilyttäviä puuhia ole havaittu.
- Anonyymi
Metsänhoitoon erikoistunut firma.
- Anonyymi
Hatunnosto heille. Täällä nuoriso rällää mopolla ja autoilla. Ei kiinnosta märkä mehtä itikoiden seassa.
- Anonyymi
Kannattasko käävä optikolla
- Anonyymi
Tekee Kouvolassa nyt metsä-ja raivaustöitä.Latvian rekisterissä autot.
- Anonyymi
Sekoitat asioita, kyseessä on Blade Runner
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ja taas ammuttu kokkolassa
Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.575519- 934427
Helena Koivu on äiti
Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.3752644Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?
Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s731167Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.
Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved3341062- 61873
- 28843
Sydämeni on sinun luona
Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun46836Trump ja Venäjä
Huomasitteko muuten... Käytännössä ainoat valtiot, joille Trump EI eilen asettanut typeriä tariffejaan, olivat Venäjä ja105813Jatkuva stressitila
On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan52799