Kyselemällä sain tietoon että puolen tuntia kustantaa noin 50€ halvimmillaan.Mitä luksuksempi nainen, sen enemmän on hintakin.
Laske tällä mikä on halvin,tyttöystävä,vaimo vai maksullinen seura:
http://www.gigapark.net/laskureita/tyttoystava.htm
Onhan siinä parisuhteessa tietysti hemmetisti hyviä puolia verrattuna yksinoloon, mutta monta on niitä jotka ei halua/jaksa/ehdi panostaa kunnon suhteeseen toisen kanssa.
Laske tällä mikä on halvin,tyttöystävä,vaimo vai maksullinen seura:
http://www.gigapark.net/laskureita/tyttoystava.htm
Onhan siinä parisuhteessa tietysti hemmetisti hyviä puolia verrattuna yksinoloon, mutta monta on niitä jotka ei halua/jaksa/ehdi panostaa kunnon suhteeseen toisen kanssa.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Hintavertailun lisäksi uteliaat voivat katsella, miltä leidit näyttävät esim. sihteeriopiston sivulla.
Siellä ei näy tympeännäköisiä happamia jokinorsuja, sotanorsuista puhumattakaan.
Prostituution vastustajilla on hellästi vaalima käsitys prostituoidun habituksesta.
Ei pahalla, mutta ei siellä mitään helmiäkään kyllä ole? JOku myryyttää valkoista, talista pyllyyään kameraan ja joku konttaa suihkussa selluliitti höllyen. Roikkutissejä ja ryppystä nahkaa.. Muutama nuorempi ja ok tipu, muut vanhat rupsut mielestäni vastaavat sitä yleistä kuvaa, joka tämän ammatin ympärillä pyörii. Että se siitä "vastustajien" "epärealistisesta" käsityksestä..
Naamaansa ei kehtaa kukaan näyttää eikä ihme. Mutta silti pitäisi pohtia onko prostituutio väärin vai ei?
Niin, että jos haluat kumota, mielestäsi vääriä, ennakkoluuloja, älä mainosta tuota sivustoa.
Kun Sihteeriopiston oppilaslistalle tulee uusi kaksikymppinen hoikka tyttö, hän saa satoja puheluita, siis enemmän kuin millään pystyy vastaamaan. Kätevä nuori nainen kokoaa nopeasti oman kanta-asiakaspiirin, eikä hänen tarvitse jatkuvasti ilmoitella.
Sama ilmiö on tuttu käytettyjen autojen kaupassa. Ilmoituksissa on samat loppuunajetut romut kuukaudesta toiseen, kun uudehkot vähänajetut mallit menevät ensimmäisellä ilmoituksella tai jopa ilman ilmoituksia kanta-asiakkaille.
Nuoret ja edustavat käyvät heti kaupaksi. Sihteeriopiston sivustolla on ihmisiä joka lähtöön, niin on asiakkaitakin.
Jotkut asiakkaista haluavat hiukan kypsempää naista.
Noh,naiset jotka esiintyvät sihteeriopiston sivustoilla pistävät itsensä likoon. Ja samalla altistuvat ulkonäkö arvosteluun.
Miksi he ovat peittäneet kasvonsa, selittyy sillä että vaikka ihminen on tehnyt tietoisen valinnan, niin hän haluaa suojella sukulaisiaan ja ystäviään, koska seksibisneksessä toimiva ihminen joutuu vieläkin epäasiallisen vainon kohteeksi eikä siltä vainolta välty prostituoidun ystävät ja sukulaisetkaan.
Mitä ulkonäkö arvosteluun tulee niin sellaiset ovat herkimpiä arvostelemaan joilla olisi omassa ulkonäössään paljonkin parantamisen varaa.
Niin varmasti. Varmaan pilvinpimein on noita söpöjä ja hyvännäköisiä maksullisia otuksia, kumma ettei niitä koskaan näe missään?
Niin, he peittävät kasvonsa HÄPEÄSTÄ. EIkö se jo kerro jotain?!
Niin mitäpä sitä toisten ulkonäköä arvostelemaan - sain vain sellaisen käsityksen, että sinun mielestäsi noilta sivuilta ei löydy vaihdevuosiin ehtineitä sotanorsuja? No, ikävä kyllä, muuta ei löytynytkään. Vaikka olisin kuinka karmiva, en suurin surminkaan saa sanottua, että tolla saitilla olisi kauniita naisia kovinkaan montaa..
Panen kaikkea joka liikkuu.
Mä tulin halvemmaksi kuin huora (n. 44e/kerta, aika raha). Vähäk oon ylypee nytten =)
Halvemmaksi? Upeeta, lähtisitkö kahville joku kerta?
When and Where jos sä tarjoot =D