Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tosi komea Nainen

Tuli Tokmannilta mainoslehtinen. Siinä oli vaaleatukkainen Nainen daisarit ja pikkarit päällään. On komee nainen, ei mikään poikamainen ruipelo. Nainen, jolla kurvit kohdallaan!
481
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ai hitto. Tarttee leikata irti ja laittaa mökille puuceen seinälle.

Äänestä

Oli kyllä todella kaunis, mutta olisi paljon kauniimpi. jos olisi ilman pöksyjä ja posliiniksi sheivattuna. 🌹

Äänestä

On hyvän näköinen. Saa kalun kovaksi. Kiihottava vatsa, pullea ja pehmeä joka heiluis panon aikana ja josta sais kiinni. Sit lopuks spermat vatsalle ja pullealle häpykummulle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuli Tokmannilta mainoslehtinen. Siinä oli vaaleatukkainen Nainen daisarit ja pikkarit päällään. On komee nainen, ei mikään poikamainen ruipelo. Nainen, jolla kurvit kohdallaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu