Didem eli Martinan bestis kertoi ig storyssa, lähtee loppuvkosta Hankoon. Eli, tarkoittanee, Stefun tiluksille. Tänään Stefu ja Soffe tulivat Stadiin Hangosta. Eli, Martina ehkä siis menee sinne Isabellan kanssa.... oisko sitten huomenna jo, kun to vapaa. Isabellan poni on siellä.
Martina ja Didem Hankoon
Anonyymi
9879
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Siellähän ne voi käydä vuoroviikoin ryypiskelemässä. Ankee paikka muuten, keskellä peltoo, ei pihaa, ei puutarhaa, ei rantaa, no nothing.
Martina ei mene enää ” meidän landelle” 😕.
Ihanaa elämää tämä Didem Ö elää myös, onko kukkaan kaje. MeNaiset 6/2015 juttu hänestä ja perheestään.
Hyvä ratkaisu, että Martina pääsee Isben kanssa Hankoon ratsastamaan ja koiria tapaamaan. Isbeltä ei voi evätä pääsyä sinne, ja parempi hänen tässä vaiheessa siellä on äitinsä kanssa käydä.
Viisas järjestely. Nyt on parempi, että lapdi on äitinsä kanssa..
Toisaalta olisiko niin, että Martina haluaa samalla hakea vatteensa ja tavaransa pois sieltä.
Minä luulen, Martina viimeistä kertaa Hankoon. Eiköhän hänellä ole omia tavaroitaan siellä. Hakee ne samalla. Kuka hullu edes haluaisi käydä eksän ja sen rakastajattaren landepaikassa... kaipa Isabella silti tulevaisuudessa pääsee sinne... senhän omistaa Isabellan isä. Mikä kiire Sofialla ois muuten ollut tänään Stadiin. Selvästi sovittu,Martina hakee kamat ja ehkä on siellä vielä tällä vkolla.
Hakee varmaan omat roinansa pois sieltä. Siellä on uusi emäntä nyt. Diidaa menee varmaan henkiseksi tueksi 🤔.
Jättääkö ne Sofialle hajuyllätyksiä?
Ai hajupommeja Lörtsylle?