Moi. Mies 47v , tänään paksua dildoa / tappia 8cm hal. Pituutta on niin et menee paksusuoleen asti. Peräaukko huutaa armoa , ihana ilta luvassa. Yksin elelen , 15 vuotiaana aloin rassata anaalia. Kokemusta on . Jos on kysyttävää niin antaa tulla.
dildoseksiä
9
342
Vastaukset
- Anonyymi
Minkä kokoisella dildolla tai anustapilla kannattaisi nautiskelu aloittaa. Peppuni on vielä neitseellinen, mutta asia minua kovasti kiinnostaa. Onko vaarana, että peräaukko löystyy ja täten paska tulee helpommin "pöksyyn", jos oikein jollain mahtipelillä rassailee?
- Anonyymi
Hei. Aluksi 1.5cm halkaisijaltaan , aloitin tussikynällä. Pikkuhiljaa paksumpaa. Liukuvoidetta on hyvä käyttää. Ei ole vaaraa , peräaukon suuaukko supistuu kyllä normaaliksi , ei hätää. Käytän tappia jonka halkaisija on 8cm , dildo samaa paksuutta. Suoliston huuhtelen ( anaalisuihku ) niitä saa tilattua alan liikkeistä , asennetaan käsisuihkuun. muista hygenia näinä aikoina. Peräaukko on levinnyt minulla niin, et pyyhkiminen on sellaista menee helposti sisään. Ole varovainen kun alat paksuntaa , liukuvoidetta.
- Anonyymi
Minun kokemuksieni perusteella jonnekin halkaisijaan 4 cm ja hieman ylikin pääsee helposti harjoittelemalla ja rentoutumalla kun ei yritä kerrasta liikaa ja lopettaa heti jos tuntuu kipua. Kipu on merkki siitä että teet väärin. Kahteen tuumaan eli viiteen senttiin asti pääseminen vaatii jo pidempää harrastusta. Siitå ylitse mennään nyrkkinaintiharrastusten puolelle enkä suosittele sellaista.
Pitää miettiä miksi haluaisi venyttää peräaukkoaan ylimäärin kun ei sellaisia 8 cm paksuja kullejajaan löydy kuin joltakin hyvin harvalta pornotähdeltä. Onko tarkoituksena salakuljettaa suolessa isoja kappaleita vai miksi moinen? Minulle riittää se, että venytän sopivasti niin että se venytys tuntuu hyvältä runkatessa. Ei tästä pidä tehdä extreme -lajia.
Tärkeää on joka tapauksessa että samalla tulee harjoitettua sulkijalihasta eli ei pelkkää passiivista venytystä vaan myös supistusharjoituksia. Esimerkiksi painaa lihaksillaan dildon pään ulos ja antaa sen sitten työntyä takaisin sisälle ja toistetaan tätä. Lihasten kunto pitää pukamat loitolla ja pierut piukkoina pärähdyksinä sen sijaan että löysästi suhauttelisi. - Anonyymi
Palsta kyylä on lempiaiheessaan.Keskellä yötä kertomassa miten paskat on lorahtanut housuun.Milloin kyllästyt itsestä kertomisen.Onha tuo tullut selväksi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palsta kyylä on lempiaiheessaan.Keskellä yötä kertomassa miten paskat on lorahtanut housuun.Milloin kyllästyt itsestä kertomisen.Onha tuo tullut selväksi.
Kun tuo palstalle oksentelija ei ole vuosien roikkumisestaan huolimatta päässyt mt-ongelmaansa hoidattamaan niin turha sille on vastailla yhtään mitään. Korkeintaan ilmoittaa viestin asiattomaksi ilman kummempaan vastailua. Näin sadismiinsa tyydytystä hakeva trolli jää ilman sitä mitä se tuli hakemaan.
https://yle.fi/uutiset/3-7466029
Seksipalstan asiaahan tämä sikäli on että sadismiin liittyy usein seksuaalinen komponentti. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kun tuo palstalle oksentelija ei ole vuosien roikkumisestaan huolimatta päässyt mt-ongelmaansa hoidattamaan niin turha sille on vastailla yhtään mitään. Korkeintaan ilmoittaa viestin asiattomaksi ilman kummempaan vastailua. Näin sadismiinsa tyydytystä hakeva trolli jää ilman sitä mitä se tuli hakemaan.
https://yle.fi/uutiset/3-7466029
Seksipalstan asiaahan tämä sikäli on että sadismiin liittyy usein seksuaalinen komponentti.Oikeessa olet sairas sen täytyy olla.Ei terve ihminen kirjoittele aina samoja kommenttejaan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oikeessa olet sairas sen täytyy olla.Ei terve ihminen kirjoittele aina samoja kommenttejaan
Voisitteko täsmentää, kysymys oli luultavasti minusta ?. Pidän siitä kuinka aukko leviää. Ihanaa kipua , sitten loppuu kun kipukynnys ylittyy , aikas pitkälle menee. Kiihottaa kun aukko on levinnyt , halkiintunut ylt ympäriinsä.
- Anonyymi
ihanaa pitää mennä seksikaupaan ostaa iso kulli imukupilla ottaa seinä panot varmaan tuntuisi hyyältä mies ensikertalainen kerro minulle lisää
- Anonyymi
voi mies kun olisit vierelläni nuolisin perääsi kieleni olisi sinun peräreiässä saisit ihanan nautinnon mies kiimassa odotta sinua
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2331789- 1861591
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä451192Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad49917- 14750
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30741Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21730- 37715
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23692Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46627