Miten suuri pettymys se olisi

jos hän, ikäväsi kohde, ei vastaisikaan suudelmaan vaan purisi huuleesi, antaisi ympäri korvia ja huutaisi vihaisena että iljettävää!?

Mitä tekisit? Miten kävisi suurien haaveiden, joissa uskot kiiman nousevan pususta huippuun?
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tyhjää puhetta koko aloitus. Ei se noin pitkälle edes etene, jos molemmat ei ole mukana.

Äänestä
  • Monet palstoilla tekee sen kiimoissaan väkisin koska uskoo molemminpuolisuuteen mut toisen osapuolen ujouteen

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Monet palstoilla tekee sen kiimoissaan väkisin koska uskoo molemminpuolisuuteen mut toisen osapuolen ujouteen

    Kyllä se on jo siinä lähestyessä käy ilmi, jos toinen ei halua. Jo ennen suudelmaa. Ei tarvitse pelätä sun eikä muidenkaan. Kukaan ei pussaa väkisin.

    Äänestä

No hyi. En tahtoisi höntä lähellekään mua puremaan mun huulia tai mitään muutakaan sairasta josta tiedän hänen kiihottuvan. Yäk!

Äänestä
  • Jos se kiihottuu kun saa potkasta munille? 😝

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jos se kiihottuu kun saa potkasta munille? 😝

    Ei mulla ole munia joita potkia. Mut kiitos vinkistä, jos näen hänet nii potkaisen munille.

    Äänestä

Itkisin niin että mun sydän repeäisi kahtia..

Äänestä

Useimmilla riittää sosiaaliset taidot kokeilla ensin varovaisuudella koskea neutraalisti tai silittää kättä tai poskea tms. ja vasta sitten edetä suudelmaan, jos toinen ei peräänny.

Äänestä

Perus Dagen.
Viha, ryönä ja kuona on normii ja beisikkii..
Jos heruttais hetuloitai, .
snadisti way ja wau..
ehdottomasti..
btw.

Äänestä

voit kohdella minua ihan kuten haluat, en välitä, olen enemmän otettu. 😅😅

Äänestä

Kyllä se ihan todennäköistä on, että korvilles saat, jos meet jotain tuntematonta tuolla irl pussaileen, kun luulet sen olevan palstakaivattus. Kokeilepa huomenna niin näät!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

jos hän, ikäväsi kohde, ei vastaisikaan suudelmaan vaan purisi huuleesi, antaisi ympäri korvia ja huutaisi vihaisena että iljettävää!?

Mitä tekisit? Miten kävisi suurien haaveiden, joissa uskot kiiman nousevan pususta huippuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu