Taas ajatuksissa

Näinkin teet maailmastani kauniimpaa. Aurinkoista viikonloppua!
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

* kauniinpaa, sorry kirjoitusvirheestä.

Äänestä
  • Kauniinpaa? Kyllä se on kauniimpaa.

    Komparatiivi - kaunis, kauniimpi kaunein, ihana, ihanampijne.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kauniinpaa? Kyllä se on kauniimpaa.

    Komparatiivi - kaunis, kauniimpi kaunein, ihana, ihanampijne.

    No kattos, oikeassa olet. :)

    Äänestä

Siellä on perfektionisti.. Aurinkoista aamua täydellisyyden tavoittelijalle!

Äänestä

En voisi elää sellaisen kanssa.

Äänestä
  • Persektionisti on pyllyaddikti

    Äänestä

Kiitos samoin 😉

💓

✨✨✨✨

Äänestä

Samoin. Aurinkoista viikonloppua sinulle ja tuo loput hänelle miehelle. Tuntuu hyvältä toisen olemassaolo vaikka ikävä onkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Näinkin teet maailmastani kauniimpaa. Aurinkoista viikonloppua!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu