Olen naimisissa oleva mies ja rakastan vaimoani. Ongelmani on kuitenkin aseksuaalisuus, sillä penikseni ei nouse millään. En edes kiihotu. En kiihotu mistään. En siis ole homo, en mikään muukaan, vaan ihan hetero vailla haluja.
Viagra ei toimi. Voinko aseksuaalina saada käyrän mitenkään nousemaan, jotta yhdyntä olisi edes jollain tavalla mahdollista?
Aseksuaalina voinko saada käyrän nousemaan
6
125
Vastaukset
- Anonyymi
Terve,olen samassa tilanteessa en ole koskaan kiihoittunut mistään ja myöskin ihan kokeilun vuoksi hain sidenafil 100 reseptin vaan eipä nouse pillereillä.Ei kait tämmöiseen ole apua kun koko ikäni ollut samanlaista mutta olis kiva tietää millaista on olo jos kiihottas tai panettas.
- Anonyymi
Minkä ikäisiä te miehet olette ? Miten olette menneet naimsiin jos kalu ei seiso?
Eikö nainen ole tuntenut kalun seisomista housujen läpi?- Anonyymi
Ja heti veti kilarit yks jolla ei seiso muu kuin järki
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja heti veti kilarit yks jolla ei seiso muu kuin järki
Ahaa kommentoit taas itseäsi.Se ollut tiedossa jo kauan.Lueppas eka kommenttis,ihan selvästi kirjoitat itsestäsi.Jos urpo ymmärrät.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja heti veti kilarit yks jolla ei seiso muu kuin järki
Kyllä tollaseen uskomattomaan idioottimaisuuteen on pakko ottaa kantaa.Ei noin tarkkaa diagnoosia voi tehdä kuin itsestään.Ei täällä vedä kilareita enempikin naurattaa ja säälittää.
- Anonyymi
Vajaa kuukausi mennyt, eikä juuri yhtään kunnon vastausta. Luepa tuon linkin takaa asiaa aiheesta.
En ole varma, mutta käsittääkseni esimerkiksi pistoshoidolla erektion voisi saada ilman kiihottumistakin. Sitä tärkeämpää on selvittää syy lääkärin kanssa. https://www.seksuaaliterveysklinikka.fi/miesten_seksuaalihairiot/haluttomuus
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 813117
- 751271
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1621163Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.309925- 43829
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124815Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78815- 91783