Olen naimisissa oleva mies ja rakastan vaimoani. Ongelmani on kuitenkin aseksuaalisuus, sillä penikseni ei nouse millään. En edes kiihotu. En kiihotu mistään. En siis ole homo, en mikään muukaan, vaan ihan hetero vailla haluja.
Viagra ei toimi. Voinko aseksuaalina saada käyrän mitenkään nousemaan, jotta yhdyntä olisi edes jollain tavalla mahdollista?
Aseksuaalina voinko saada käyrän nousemaan
6
133
Vastaukset 6
- Anonyymi
Terve,olen samassa tilanteessa en ole koskaan kiihoittunut mistään ja myöskin ihan kokeilun vuoksi hain sidenafil 100 reseptin vaan eipä nouse pillereillä.Ei kait tämmöiseen ole apua kun koko ikäni ollut samanlaista mutta olis kiva tietää millaista on olo jos kiihottas tai panettas.
- Anonyymi
Minkä ikäisiä te miehet olette ? Miten olette menneet naimsiin jos kalu ei seiso?
Eikö nainen ole tuntenut kalun seisomista housujen läpi?- Anonyymi
Ja heti veti kilarit yks jolla ei seiso muu kuin järki
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja heti veti kilarit yks jolla ei seiso muu kuin järki
Ahaa kommentoit taas itseäsi.Se ollut tiedossa jo kauan.Lueppas eka kommenttis,ihan selvästi kirjoitat itsestäsi.Jos urpo ymmärrät.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja heti veti kilarit yks jolla ei seiso muu kuin järki
Kyllä tollaseen uskomattomaan idioottimaisuuteen on pakko ottaa kantaa.Ei noin tarkkaa diagnoosia voi tehdä kuin itsestään.Ei täällä vedä kilareita enempikin naurattaa ja säälittää.
- Anonyymi
Vajaa kuukausi mennyt, eikä juuri yhtään kunnon vastausta. Luepa tuon linkin takaa asiaa aiheesta.
En ole varma, mutta käsittääkseni esimerkiksi pistoshoidolla erektion voisi saada ilman kiihottumistakin. Sitä tärkeämpää on selvittää syy lääkärin kanssa. https://www.seksuaaliterveysklinikka.fi/miesten_seksuaalihairiot/haluttomuus
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html6141600Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44867Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl485739Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll12711- 45652
- 41614
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30556- 32523
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37510Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE160494