Tää yks ja ainut

Suuri Suinen valtuutettu. Puhuu asiaa ja paljon. Mutta auta varjele jos olet erimieltä kuin hän. Silloin pamahtaa tekstiä tuutin täydeltä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei tuo suu kovin suurelta videolla näytä. Parhaat ryhmäpuheenvuorotkin piti ja perustelikin hyvin. Olisi pitänyt koko valtuuston kuunnella avoimin korvin. Kyllä tässä vatjusjärvelle tehtiin ilkeä temppu vaikka rauhanomainen vaihtoehto oli tarjolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Suuri Suinen valtuutettu. Puhuu asiaa ja paljon. Mutta auta varjele jos olet erimieltä kuin hän. Silloin pamahtaa tekstiä tuutin täydeltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu