Ehkä päivä päivältä hieman vähemmän. Mutta tuskin se tunne koskaan kokonaan sydämestä lähtee.
Olet ainoa johon todella rakastuin.
Olet ainoa johon todella rakastuin.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Keneen sinä rakastuit?
Tuskin oli minulle suunnattu viesti!!! eikä varsinkaan häneltä minulle!!!! taitaa olla Ristolle tämäkin!
No miten se suhde eteni, jäikö vain haaveilun asteelle?
Oksensin ennen..ku kerkes...🤢🤮
Samoin ajatuksin, päivä päivältä vähemmän ja joskus päiviäkin ilman ajatusta hänestä.
Mutta jokin jälki jää olemaan, positiivinen, kunhan suurin pettymys häntä kohtaan hälvenee.
Lopeta jo itsesääli!
Oletkohan mitään muuta 10 palsta vuoden aikana tehnyt kuin uskonut hänestä pelkää pahaa, pitänyt suhdetta huonona vaihtoehtona ja sääliny ittees?’
Eipä ihme että kävi miten kävi kun asenne koko ajan tuo negatiivinen kura
Heh, sinä siis oot täällä KYMMENEN VUOTTA vainonnut ihmistä / ihmisiä, ei taida sitten muuta elämää ollakkaan !
Kuvitelmissas!
Mielikuvitus sinua vainoaa
Vie pääs päätohtorille niin skitsofrenia helpottaa
Rolleriinin kannattaa muistaa että se toinenkin voi olla pelkkää kuraa.
JuhaR oot harhanen kännikala
Lepo vain sinä onneton siinä, itsesääliin ei ole mitään syytä, aurinko paistaa ja linnut laulavat, lämpö hellii. Vuosiluku meni väärin mutta onko tuolla niin väliä.
Minä en puhu uskomuksista vaan tiedoista. Joskus vain on niin että että toinen tuottaa pettymyksen. Tiedätkö tunteen ?
Asenne on aina positiivinen, muuten miten lopulta sitten kävi ? ) Kerro jos tiedät.
Voih pientä JuhaR:ää ota viinaa ja vollota niiden S,M ja Tee naistes perään ja kateroidu siihen ettei ne ota yhteyttä
Vedä päälle huumeita ja puhu palstoille yksin toiset 10 vuotta.
Äläkä vaan tee ite mitään! Siis sullahan on kädet täynnä. Toisessa viinapullo ja toises marisätkä niin et pysty viestiä ite
Naisten täytyy se tehdä pikku JuhaR:lle
Minä olen nainen joka kirjoitti nuo samoin ajatuksin ja lepo vaan.
Koitahan vetää henkeä riehumisiesi välillä.
Juu, niinhön se JuhaR sujuvasti on tarpeen tulle itse S tai Ei-mia taikka Tee nainen!
Osaa katkeruuttaan purkaa häpäsemällä eukkojaan!
Mulla vähän samoja tuntemuksia, tuntuu ikuisuus projektilta? Halu tutustumiseen ajaa eteenpäin, kun tietäisin mitä toinen meistä ajattelee vai ajatteleeko ollenkaan?
Luulen, että ajattelee suurin piirtein samalla tavalla kuin sinä.
Voitko kertoa että haluatko nähdä???en väkisin voi häiritä!! ja suutut minulle tietenkin siitä että Risto niitä kannabis viestejä kirjoittaa??? ja minua vaan syyllistät vaikka en edes polta! mutta ymmärrän että koska olen tämän värinen niin automaattisesti Se kannabis on juuri minun väristen juttuja!! ja kyllä myönnän että jos ei olisi mitään seuloja niin polttaisin joka päivä ja aion polttaa kannabista!! mutta kyllä polttaa Se Risto myös mutta se ei sinua haittaa!! ja hänen kanssaan haluat tavata!! onko kyseessä Se että olen vain Se mitätön paperi muiden joukossa vai johtuuko se siitä että en oo suomalainen??? kerro rehellisesti se!! ja se ei minusta narkkaria tee jos ajattelen että kannabis ei ole huume!!
Olet ainoa johon todella rakastuin.
Niinpä. Sama tunne täälläkin. Mutta elämää on jatkettava kuitenkin.
Nähdään vaan. Pitäis sopia treffit.
Kannabis jees, mut ei sit muita
Ikävä on alkanut muuttua suruksi.
HYVÄ ETTÄ LOPULTAKIN TUNNUSTIT
KAUAN SITÄ SAI ODOTTAA
TARTSAN