Koska se haluaa isoa kyrpää kovalla tahdilla sisäänsä. Pitkään ja hartaasti. <3 -Nainen
Anaalini supistelee kiimoissaan
10
180
Vastaukset
- Anonyymi
Pasko alles sontatykki
- Anonyymi
Miksi vitussa sen tekisin?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi vitussa sen tekisin?
Koska olet jatkuvasti tissi lihava ja vittu paskassa
- Anonyymi
Sullehan se on tuttu juttu olet käynyt kertomassa ton ennekin.Se on niitä sun ihan omia pervon juttuja,
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koska olet jatkuvasti tissi lihava ja vittu paskassa
Sinähän sen omalta kohdaltasi tiedät.Ei tarvii tulla tänne mainostaa.Vittu miten sairas tyyppi olet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koska olet jatkuvasti tissi lihava ja vittu paskassa
Mitä helvettiä yrität sönköttää vajakki
- Anonyymi
Ihan parasta naida kiimaisen naisen peppua ja laueta lopuksi sisään!Hemmetti että tekeekin taas mieli...
- Anonyymi
koska haluaisit?
- Anonyymi
Ai naisen peppua?
- Anonyymi
pippelini paisuneena odotan kiimaisena, että mies nussii minua perseeseeni.
pano-reikä-raimo
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site525890Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714615Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464372SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564151SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt953761SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502463Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352369Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422099En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131229Mikset pidä yhteyttä?
Miksi et? Ei sun ois tarvinnut sanoa niin tarkoittamatta. Särit mun sydämen. Sinun pitäis jo tietää paremmin.61030