Naiselle kauniille

Mitä aijot tehdä huomenna menetkö kaupoille.
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Voi söpiskäinen trolliseni kun ei mulla nyt oo rahaa! Korona peikko on pahempi kuin sä! Sä varastat mun identiteetin, korona mun työt ja rahat! 😡

Äänestä

Kyselenkin naista E-P joka on vaalea ja kauniis luule sinä vaan trolliksi.

Äänestä
  • Olen vaalea ja sinun mielestäsi hyvin kaunis! Olet itse täällä kehunut minua söpis trollikka! 😘

    Äänestä

En ole kehunut.

Äänestä
  • Kyylläpä olet! Pidit minua erittäin kauniina. Taisit verrata missiin tai malliin 😘


    Kiva et oon mielestäsi niin seksikäs kaunotar. Harmi ettn ole E-P alueilta

    Äänestä

Ja mun vaalea nainen on etelä- pohjanmaalta jonka haluaisin pian tavata.

Äänestä

Näin autosi siellä.

Äänestä
  • On auto mutta en voi kirjoittaa miksi en voi ajaa sillä!! saan auton lähipäivinä!! ja rakkaus kerro mitä tuon kaupassa!! kirjoitatko lappu ja heitä vaikka johonkin kerroksessa niin löydän sen lapun ja tuon mitä tarviit!! mulla on muuten herkkuja haluutko niitä!! kirjoita mitä ostan ja en edes huoli sun raha mihinkään!! vaikka en sinulle ole puhunut kaikkea IRL niin luulisi että ymmärrät että en koskaan miettinyt rahaa!! enkä edes tarkenna!! henkilökohtaisia asioita!! mutta sinun ei tarvitse mitään miettiä että suostun ikinä ottaa sinun rahaa jos kauppaa menen!!! silloin kun minulla on rahaa niin silloin on sinulla myös! minä en missään suhteessa ole ollut omahyväinen ja raha on vain rahaa minulle! sitä tarvii mutta ei ole tärkeintä!! jos olisin rikas niin Usko pois olisin halunnut ostaa sinulle ihan kaiken!! joskus se päivä koittaa kun voitan lotossa!! ja rakas me pärjätään kyllä näinkin!! siis rehellisesti elämällä!! jos minulla ei olisi nyt haavetta tulevaa työhön niin mulla olis rahaa paljon! jos esimerkiksi olisin edellisessä työpaikassa!! niin rahaa olisi! Mutta en tällä hetkellä voi tehdä sitä työtä!! mutta siltikin minä pärjään raha asioista! Joten älä epäröi että en pärjää!! ja koskaan en sinulta ota rahaa missään muodossa! vaikka annan sinulle rahaa niin en halua sitä takaisin koskaan!!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    On auto mutta en voi kirjoittaa miksi en voi ajaa sillä!! saan auton lähipäivinä!! ja rakkaus kerro mitä tuon kaupassa!! kirjoitatko lappu ja heitä vaikka johonkin kerroksessa niin löydän sen lapun ja tuon mitä tarviit!! mulla on muuten herkkuja haluutko niitä!! kirjoita mitä ostan ja en edes huoli sun raha mihinkään!! vaikka en sinulle ole puhunut kaikkea IRL niin luulisi että ymmärrät että en koskaan miettinyt rahaa!! enkä edes tarkenna!! henkilökohtaisia asioita!! mutta sinun ei tarvitse mitään miettiä että suostun ikinä ottaa sinun rahaa jos kauppaa menen!!! silloin kun minulla on rahaa niin silloin on sinulla myös! minä en missään suhteessa ole ollut omahyväinen ja raha on vain rahaa minulle! sitä tarvii mutta ei ole tärkeintä!! jos olisin rikas niin Usko pois olisin halunnut ostaa sinulle ihan kaiken!! joskus se päivä koittaa kun voitan lotossa!! ja rakas me pärjätään kyllä näinkin!! siis rehellisesti elämällä!! jos minulla ei olisi nyt haavetta tulevaa työhön niin mulla olis rahaa paljon! jos esimerkiksi olisin edellisessä työpaikassa!! niin rahaa olisi! Mutta en tällä hetkellä voi tehdä sitä työtä!! mutta siltikin minä pärjään raha asioista! Joten älä epäröi että en pärjää!! ja koskaan en sinulta ota rahaa missään muodossa! vaikka annan sinulle rahaa niin en halua sitä takaisin koskaan!!

    Ekö näille ole hoitoa?

    Äänestä

Aina olemme eriaikaan kaupassa.

Äänestä

Voi kulta pieni koska ymmärrät että haluan tava sinut vaikka siellä kyläkaupalla.

Äänestä
  • Milloin haluaisit nähdä?? käykö sinulle tänää en huomenna välttämättä saa kyytiä!!

    Äänestä

Kävin siellä tätnään nain auton mutta olin poistunut jo kaupasta.Tahtoisin pitkästä aikaa nähdä sinua ja josku päästä jotain juttelemaan sinulle koska mietin sinua niin paljon ainavaan.

Äänestä

Vähän kirjoitus virheitä.

Äänestä

Hyvää yöta.

Äänestä

Nyt tulee lämmin viikko nainen saat olla bikineissä näkismpä sinut.

Äänestä
  • Masturboisitko?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Masturboisitko?

    Minä ainakin

    Vierestä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minä ainakin

    Vierestä

    Vähän nauroin tälle keskustelulle :D

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vähän nauroin tälle keskustelulle :D

    Ei oo mitään nauramista. Tää on vakava asia ap:lle, joka en ole minä.

    Äänestä

Kateellisten puhetta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mitä aijot tehdä huomenna menetkö kaupoille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu