Tavalla tai toisella keneltä tahansa niin jo ollaan niin rakastuneita että housut putoo miehelle.
Pikku lirkuttelu
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Olet ymmärtänyt väärin, ei se niin mene.
😉
No en mä sanois pikku lirkutteluks.
Ei keneltä tahansa. Tajuatko miten kauan lirkuttelut ei vaikuttanut mitenkään. Tietäisitpä. Sitten tulee yksi, joka ei takuuvarmasti lirkutellut, ei sinne päinkään. Ja housut putoo varmasti hänen edessään, kaikki putoo, hän on vaan jotain niin ihanaa.
Ei siinä mitään lirkuttelua tarvita. Kun rakastuu ja vetovoima on suurta, ne housut lähtee ihan luonnostaan. Itse aina nähnyt ns naisten naurattajien läpi ja haistan ne jo kilometrin päähän. Eli ei pelkällä lirkuttelulla tai komealla ulkonäöllä housut lähde tämän naisen jalasta, kyllä siinä tarvitaan aitoa tunnetta ja molemminpuolista kemiaa.
Niin 😁
Kenet minä tapan jotta uskot että et riisuidu muille!!etkä missään muodossa ole sillein kenenkään kanssa!!sano mulle suoraan että minkälainen esimerkki minun pitäisi tehdä ihan vaan malliksi muille ketkä sinua haluaa nussia!!on sanomattakin selvää että koko maailma haluaa sinua mutta en voi räjäyttää koko maailmaa!! joten on paljon parempi ja opettavainen kokemus katsoa ihan vieressä niin kuin oppimis tarkoituksena että miten ihmisen anatomia oppeja voin hyödyntää monipuolisesti ja vastuullisesti!!haluan että näet kuinka luova taiteilija olen! Olet etuoikeutettu kun saat ihan huoletta katsoa minun luovuuttani!! rakkaus olenkohan minä liian kiltti sinulle mutta muille sitten jotain muuta!!