Hei nyt sitä nastarengasjauhantaa taas kehiin. Vakijauhaja on ollut pelottavan kauan hiljaa aiheesta, eikä ole päivittäistä uutta ketjua aloittanut. Nyt nopeasti läppää kehiin! Vieläkin on nastarenkaita autoissa. Isoisäni Valiantissa on nastarenkaat edelleen kiinni, vaikkei sillä ole ajettu kymmeneen vuoteen metriäkään. Se aiheuttaa varmaan pahimmille nastarengasfobikoille suurta stressiä.
AAARGGHH..... NASTRENKAAT..... EEEIII.....!!
AAARGGHH..... NASTRENKAAT..... EEEIII.....!!
Vastaukset 3
Vanhimmat
AAARGGHH..... KITKARENKAAT..... EEEIII.....!! AAARGGHH..... KITKARENKAAT..... EEEIII.....!! EN KESTÄ TÄTÄ TUSKAA!!!!!!!!! JOKA PAIKASSA KITKARENKAITA PYÖRII!! AAARGGHH..... KITKARENKAAT..... EEEIII.....!! AAARGGHH
Onko kenelläkään ehdottaa näille lapsellisille häiriköille omaa palstaa ?
Renkaille on ihan oma palstansa Suomi24:lla, mutta nämä talvirengaspeelot jostain syystä suoltavat talvirenkaista saamaansa ahdistusta yleistä liikenteestä - palstalla. Sairaita ovat, tosin itse eivät sitä ymmärrä.