Jää tuhannet äänet saamatta :'(
Miksei Junes Lokka ole jo persuissa?
Anonyymi
24<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Mikä vitun Junes? Ei kuulosta edes suomalaiselta nimeltä. Tuollaiset nimet kielletään tulevassa persu-Suomessa. Samoin James (Hirvisaari).
Junes, Mario Agento ja de Wit on isäm maalisia toisi kuin olla persu-suomalalaisia joka ei ole isämaaliset, ei yhtä!!! uskokaa jo tämän tomppeli!!
Tuohon pitää lisätä vielä Hannele Al-Hamzawi, niin aletaan olla suomalaisuuden ytimessä.
ehrottamasti pesuihin tulee hallaaahon tiöamelö
Suomessa ei ole pakko kuulua mihinkään ja persuissa kunnioitetaan sitä
DDR:ssä pakko kuulua Freie Deutsche Jugendiin tai oli epäiliyttävä asoziaalinen yksilö joka joutui tarkkailun alle ja stasin raportoitavaksi
No ilmankos persuilla ei olekaan habaa.
Osaako tämä junes kunnolla suomen kieltä? Jotenkin epäselvää on puhe.
Sebastianin puoliso vai kuka ihme?
Marokkolaistaustainen isämmaanystävä. Ilmoittautui natsiksi, mutta nosti kunnianloukkaussyytteen, kun joku sanoi häntä natsiksi. Erikoisharrastus: 7-vuotiaiden lasten jahtaaminen terroristeina. Erinomaista persuainesta.
Eihän persuissa muuta yhteiskunnallista osaamista tarvitakaan someosaamisen lisäksi.
On liian hyvä persuihin.
Eilinen Oulun valtuuston kokous on legendaarinen. https://www.youtube.com/watch?v=3DyBAmJFzdM (Koko kokous: https://www.youtube.com/watch?v=XNxx3DMX99o)
Ja mitä siellä tekee persut? Istuu ujoina ja hiljaa nostamassa kokouspalkkioita.
Jep, Junes ei punastele kovissakaan paikoissa, toisin kuin eräs persu...
Eihän Junes ole viisissä vaaleissa edes yhteensä saanut tuollaista "äänisaalista".
Vastaus löytyy Wikipediasta: https://fi.wikipedia.org/wiki/Junes_Lokka
"Junes Lokka on syntynyt Marokossa ja hän muutti Suomeen vuonna 2005."
Halla-Aholla ei ole tiedossa yhtään kotoutunutta maahanmuuttajaa. Rikollisuuden uhka on ilmeinen.
Lokku o n o n persu.
Persuissa on paljon mamuja, muttei ketään kotoutunutta.... ??? No ei ihme kun puolueen sisällä tapellaan jo vasaroillakin :(
Onko tämä lokki sama henkilö joka repi huomiota niillä kuolleilla lapsilla?
Hän ei tosiaankaan ole sopeutunut suomalaiseen yhteiskuntaan. Esimerkiksi hänelle on tuottanut suuria vaikeuksia ymmärtää, että Suomessa on lait. Oikeudenkäynnin salaa kuvaaminen, jossa käsitellään insestitapausta ja sen julkaisu nettiin kaikkien nähtäville ei ole suomalaisen oikeustajun mukaista. Ei vaikka sillä kuinka edistettäisiin omaa agendaa. Ja tällä moraalisella ja eettisellä käytännöllä suojellaan nimenomaan alaikäistä uhria. Mutta tämä herra halveksii Suomen lakeja ja demokratiaa. Hän arvostelee ja on tuhoamassa yhteiskuntaa, joka maksaa hänen joutilaan oleilunsa. Siinä on hyvä pössytellä ja määkiä kun valtio maksaa. Mitään todellista annettavaa tällä miehellä ei ole, maahanmuuttoa rajusti vastustamalla hän nuolee isänmaallisten ihmisten takapuolia jotta oikeuttaisi oman laiskanpulskean elämänsä täällä. Ihan pelkkä kupla koko äijä.
Ehkä hän voisi mieluummin perustaa vaikka oman puolueensa, Perusmarokkolaiset.
Mikä on miehiään? Minkä alan ammattilainen?
Persu on hän.
Maanantaisessa Oulun kaupunginvaltuuston etäkokouksessa J.Lo käyttäytyi varsin räyhäkkäästi. "Vasaralla naamaan", hän mylväisi (muiden solvaustensa lomassa). Ottaen huomioon Pekka Katajan murhayrityksen, ilmaisu oli mielestäni mauton.
Ei täytä kantapersun vaatimuksia.
"Eilinen Oulun valtuuston kokous on legendaarinen"
Kaksi maahanmuuttajaa tappelee siitä kumpi on suomalaisempi.