kyllä porvari porvaria äänestää

niinistö tai vanhanen sama se kunhan on porvari eikä vassusössö
5280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eikö kokoomuksen naiset sankoin joukoin äänestäneet Halosta?

Äänestä

höpö, höpö
olen porvari mutta äänestin viimeksi halosta
kepua en äänestä ikinä!!!

Äänestä
  • Niinistö ei saa keskustan kannatusta, koska petti viime vaaleissa yhteistyön.

    Äänestä

Jaa, kepulaisetko ovat porvareita ?. Kuullutkaan ennen...

Äänestä
  • Nimimerkki (sosialisti)porvari, Paavo Lipponenko? Sopisi niin hyvin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


poroporvari kirjoitti:

niinistö tai vanhanen sama se kunhan on porvari eikä vassusössö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu