Jäin miettii

Anonyymi

Olis sun esitys tarkkaan harkittuu Vai mistä sen keksit.
Olisin uskonut sun suureen rakkauteesi vähän vähemmälläkin esittämisellä.
Jos meidän juttu on kerran jo täysin loppu, niksi ihmeessä jatkat esittämistä.

21

332

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko aloittaja nainen ja pk-seudulta?

      • Anonyymi

      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        kyllä, huumekaupoilla on edistytty, kytätkin v etää viivaa, vee etää horo, vee etää.....?
        https://www.youtube.com/watch?v=9QDtUez9c78

        rauhallista illanjatkoa, turvallista

        Älä peööeile, kysyin oikeasti Onko aloittaja nainen ja pk-seudulta?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Älä peööeile, kysyin oikeasti Onko aloittaja nainen ja pk-seudulta?

        Tyypillistä trollikamaa. Eihän aloituksessa ole edes sanottu onko naiselta vai mieheltä.


    • Anonyymi

      Minähän oikeasti ihastuin sinuun, muta en kokenut saavani vastakaikua.

      Nyt sitä yksin suren, en unohda sinua koskaan! Olet niin ainutlaatuisen vaikuttava persoona, siis ihan kaikin puolin NAINEN, fiksu, suloinen, älykäs...

      Suorastaan hullaannuin sinuun, mutta ymmärrän kyllä syyt, miksi en tehnyt sinuun sen kummempaa vaikutusta. Ihan jo ne yleiset syyt...

      Nyt nuolen haavojani, yksin kuten ennenkin jatkan taivallustani tässä kylmässä maailmassa.

      Sain sentään jonkin aikaa nähdä aavistuksen mahdollisesti täydellisestä parisuhteesta, aukottomasta luottamuksesta ja ikuisesta rakkaudesta.

      Mutta se kaikki oli kai omassa päässäni syntynyttä, eikä sillä ollut juuri mitään todellisuuspohjaa.

      Avauduin sinulle eräistä kipeistä asioista, mutta pysyit silloinkin viileänä.

      • Anonyymi

        Mistä asioista avauduit?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mistä asioista avauduit?

        Pahoittelen, etten voi avata sitä täällä enempää. Jos olet oikea nainen, asia kyllä muistuu mieleesi ja arvaat, kuka olen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Pahoittelen, etten voi avata sitä täällä enempää. Jos olet oikea nainen, asia kyllä muistuu mieleesi ja arvaat, kuka olen.

        Höpö höpö, mainitsemasi asiat voivat sopia tuhansiin tapauksiin.


      • Anonyymi

        Hyvä, että tajuat millainen perässä vedettävä riippa olisit jollekin naiselle. Ihminen, jolle pitäisi vakuutella, että olet riittävä. Voi äly miten raskasta.


    • Anonyymi

      Tuntuu jo ettei jaksa edes lukea tuollaista..
      En ole esittänyt mitään , oikeet tunteet on edelleen.
      Ei tää varmaan edes ollut mulle.

      • Anonyymi

        Jos olet ikävöimäni nainen, voit ottaa minuun yhteyttä. Minä en voi sinuun, en tiedä mitään yhteystietojasi.


    • Anonyymi

      minulla on iso pippeli, joko nyt kiinnostaa?

      • Anonyymi

        Alkoko karvat kasvaan?


    • Anonyymi

      Persettä vai reittä nainen tuonut näytille?

    • Anonyymi

      Mistä puhut?

      • Anonyymi

        Eikö siinä lukenut reidet ja perse


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Eikö siinä lukenut reidet ja perse

        Emmää nähny missää reisii ja persettä. Yhen reisii ja persettä voisin kyll katella.


    • Anonyymi

      anteeksi paljon, juttelisin mielelläni sinun kanssasi, vaikka miten paljon haukkuisit minua tulen aina tänne juttelemaan kanssasi, sinä olet, niin iki-ihana ikinuori, mahdatko olla edes 30 vuotta? kysyn ilman sarkasmin häivääkään. =)

      mutta, olen pahoillani, juttelisin mielelläni kanssasi, voit piikitellä miten paljon haluat, kiinnostun sinusta siten vain lisää,

      mutta minun on mentävä nukkumaan, herään luultavasti jossain 5-6 kieppeillä kuitenkin, ää.. päässyt paskaan kuntoon, tein 6 leukaa ja 2 leukaa päälle, eli 8 leuanvetoa, minusta on tullut plösö. )= ja etunojapunnerus kipupisteeseen saakka mahdollisimman jyrkässä kulmassa 30 sekuntia, pakko treenata lähivuosina enemmän ja silti sallituissa, kohtuullisissa rajoissa, muuten kunto heikkenee, mutta lääkkeet nuo, aivotoimintaan vaikuttavat, motivoivat ja antavat energiaa, vaikka olisi 10 stemppaajaa, ei se silti auta, vaan lääketieteen kehittyminen tuo minulle onnen ja autuuden, tässä sairauden runtelemassa kehossani, hih! jos voi niin sanoa,

      pelkään vain todella kovasti että jonain päivänä en voi jutella täällä kanssasi, se on suurin pelkoni elämässäni, vaikka se kuulostaakin erittäin koomiselta joidenkin korvaan, ja on ehkä koomista kun miettii elämääni, mutta se on suurin ja kohtalokkain pelonaiheeni, sitten täytyy jonain päivänä vain sitten pelata, tai harrastaa enemmän liikuntaa, jos se päivä joskus koittaa, )=

      mutta, kaikkea mukavaa ja hyvää elämääsi, olet sen kaiken ansainnut ja enemmänkin, olet jalo ja erittäin sympaattinen ja ennen kaikkea älykäs ihminen joka ymmärtää toisten tuskat ja murheet paremmin kuin moni muu suomalainen.

      jos maailma ja ennen kaikkea, maailmankaikkeus luokakuntineen kaikkineen ja, jos
      rinnakkaismaailmat ja käänteismaailmat olisi täynnä samanlaisia ihmisiä ei missään olisi sotia, eikä nälkää tai kurjuutta, eikä ihmisten koskaan tarvitsisi pelätä seitsemää ratsumiestä, koska tietävät että sinä olet heidän turvanaan. =)

      hyvää yötä ja kauniita unia, ei persettä tai reittä, vaan haluaisin nähdä uskomattoman kauniit kasvosi, silmäsi ja uskomattoman söötin hymysi.

      jos, sinulla on välillä totinenkin ilme, sekin on uskomaton elämys, kokea se henkilökohtaisesti, olethan kuitenkin kaunis ikinuori ihminen parhaassa iässään.

      =)

      • Anonyymi

        Mitä on stemppaus?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mitä on stemppaus?

        Avaruuskävelytreenaaja


    • Anonyymi

      toivottavasti minun hän ei mainitse anatomisia naisellisia yksityiskohtiani tälläisellä palstalla. Ei selkokielellä eikä jätkäslangilla!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin

      Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.
      Maailman menoa
      669
      8140
    2. Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun

      Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä
      Maailman menoa
      467
      2379
    3. Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi

      Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl
      Kotimaiset julkkisjuorut
      234
      2354
    4. Poliisi otti Stefun kiinni!

      Seiska tietää kertoa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      147
      1909
    5. Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!

      Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      30
      1487
    6. Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta

      Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule
      Kotimaiset julkkisjuorut
      120
      1297
    7. Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?

      Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka
      Viihde ja kulttuuri
      51
      1262
    8. Steppuli veressä

      Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      81
      1031
    9. Ootko onnellinen kun ei tarvitse

      nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.
      Ikävä
      65
      869
    10. Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä

      Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill
      Suhteet
      7
      829
    Aihe