Miksi seiskaliike noilottaa?

Anonyymi

Siihen on yksinkertaiset syyt! Väyrynen ei antanut muille tilaa hengittää ja olla. Hän halusi olla ehdoton pamppu puolueessa. Toinen syy: Hän meni ottamaan Jössen ja Iljan mukaan. Hehän on tunnettuja rasismistaan. Ilja on edesmennyt, mutta Jösse jatkaa edelleen valitsemallaan tiellä. Heidän mukaan ottaminen oli äärimmäisen suuri virhe. Tästä johtuen Paavokin jäi valitsematta ja näin ollen koko seiskaliike alkoi noilottamaan! Siinä päällimmäiset syyt!

4

951

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jösseä ei pidä enää kelpuuttaa Seiskaliikkeeseen mukaan. Hänen tekemänsä biisikin tähtiliikkeestä oli sinänsä hyvä, mutta hemmetin ikävästi sanoitettu. Jössellä on hyvää musiikkia muuten, mutta sanojen vuoksi en voi niitä kuunnella. Kauhean rasistisia biisejä. Väyrysenkään ei pidä tulla enää takaisin seiskaliikkeeseen, vaan johtaja on löydyttävä sisältä! Ryhtiliikkeellä saadaan noilotus loppumaan!

    • Anonyymi

      Kuka pelastaisi noilottavan seiskaliikkeen?

    • Anonyymi

      Ei se pelkästään noilota. Se myös ömpöttää ja äkeltää. Noilotus, Ömpötys ja Äkellys yhtäaikaa tarkoittaa sitä, että puolue on kerta kaikkiaan menetetty! Ei siitä enää mitää saa tehtyä!

    • Anonyymi

      Seiskaliike alkoi noilottaa ku pate jätti sen oman onnen nojaan. Nyt nollaliike on uponnut!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      195
      6818
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      159
      2006
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1668
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1370
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      55
      1218
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      49
      1083
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      99
      1045
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      6
      967
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      251
      934
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      909
    Aihe