Nainen, miltä tuntuu, kun olet se vaihtoehto? Et siis ole "jonossa" se paras, mitä mies tahtoisi.
Niinmiltäniinmiltä
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ei ollut yllätys
Huon8lta....
En kyllä ole itteeni parhaaks 8kinä luokitellu m7tta jos se nyt täytyy tehdä niin sika ykkösillä männään
Tunnisteita. Muuten en suostu siihen, että tämä olisi mulle. Ei ole mulle.
Trollailut ei tunnu miltään. Osaan jo suodattaa nämä. Olen iso tyttö jo.
Ei miltään. Ne on toiset joilla on halu olla jonossa tai edes vaihtoehto.
En halua miestä, jolla on jono tai listoja. Ei oikein tämän ikäisen elämästä. Ei siis tunnu missään.
Onko tuo kosto jollekin?
Siirryin jo aikoja sitten peruutuspaikalle.
Olen peruuttanut aika kauaksi, joten hajurako on melkoinen...
🤗😘
Ei miltään, hänkin on jonossa.
Toivoisin, että keskityt siihen ykköseen. En oikein arvosta miehiä, joilla on aloittajan kaltainen ajatusmaailma. Enkä usko, että ykkösesi arvostaa sen enempää. Et tule saamaan kumpaakaan sitten kun tutustuvat tuohon tapaasi ajatella. Ei tämä mulle ollut, koska ihastuin aikuiseen mieheen, mutta kommentoin nyt siltikin.
Minulle on jo kauan ollut samantekevää, mitä miehet minusta ajattelevat tai miten arvottavat!
Väärin. En ole vaihtoehto.
Huh vihdoin.
Miehen ykkös valinta on todenköisesti fiksu kaunotar.
Paitsi, jos osoittautuukin miestä fiksummaksi.
No niin mies. En ole ollut koskaan jonossa en liioin vaihtoehto!
Hyvin vähän tai ei oikeastaan suhteita miehiin ole ollut.
Josta en jaksa valittaa koska katson, että kunnon miestä ei ole tullut eteeni elämäni aikana. Aviomies on ollut elämäni pisin tuttavuus, ei sen enempää.
Kantani on myös se, että parhaat miehet eivät vietä aikaa palstalla.
Eivätkä he myöskään mollaa naisia tai laita heitä arvo järjestykseen.
Aloittaja on lapsen tasolle henkisesti ja fyysisesti sukupuolielimeltään jäänyt läski äijä. Nimensä alkukirjainta ei tarvetta laittaa, kaikkihan sen jo tietää. Täällä ja irl.
Rauhoituhan taas hyvä lapsi. Jos kaikki jotain tietää niin se on se, ettei palstakirjoitusten lu,eminen ole sinulle hyväksi!
Totta kai komealla nuorella miehellä on minua nuorempia naisia jonossa edellä. Ei siinä ole mitään ihmeellistä.
Kertaakaan ei trolli vastannut näihin viesteihin. Viesti ei ollut kenellekään tietylle naiselle tarkoitettu vaan ihan kaikkien kiusaksi. Uskokaa pois.