juhlamokkaa

Miksi tori.fi ssä ei saa myydä esim kahvipaketteja uusia? (Jäi yli)

Mutta esim Rizla paperit on sallittuja.
3174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistäköhän päättelit että sätkäpapereita saa siellä myydä? Ja älä väitä, että siellä olisi nyt myynnissä tai saati olisi koskaan ollut. Et tietenkään mitään ihmisten elintarvikkeita saa myydä, niissähän voi olla vaikka mitä myrkkyä sisällä. Ja miten kahvipaketteja voi jäädä yli? Ei ne siitä mihinkään vanhene vaikka typeryyksissäsi niitä hamstarit kakkapaperit toisessa kainalossa.

Äänestä

on ollut vaikka millä nimellä,ja keneltä se on pois jos kahvipaketteja myy jossa on
käyttä aikaa monta kk avaamattomia.

myyhän se fiksuruokakin rojujaan ja näyttää että päiväykset lopussa.

Äänestä

👍👍

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi tori.fi ssä ei saa myydä esim kahvipaketteja uusia? (Jäi yli)

Mutta esim Rizla paperit on sallittuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu