Suviseura-alueella tihutyö

Kaadettu ainakin 50 kaiutinpylvästä. Haapajärven varikon työntekijöitä liittyy siihen. Samoin OHO-Siioni liittyy siihen.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Haapajärven varikon komentaja kuuluu Saksin lingeen.

Äänestä

ollaan salapoliiseja :)

Äänestä

VOI RUTTO JA RYÖTTINÄS sentäs!!!!
Kutka olivat nämä tihutustyötä tehneet sielunvihollisen apurit???? Minä ainaskin perheineni suuntaan parin-kolmen viikon päästä suvijuhlille oli siellä puhuvia pylväitä tai ei.
Taivaaseen pääsy edellyttää kerran vuoteen tehtyä isoa kokkoontumisajoa ja se tehhään vaikka pitovoiteettomilla suksilla!

Äänestä
  • Tulevaisuudessa rajumyrskyt voivat lentokentän seura-alueilla kaataa puita.

    Äänestä

tietääkö reisjärven tai haapajärven nuoret? entä odinit?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kaadettu ainakin 50 kaiutinpylvästä. Haapajärven varikon työntekijöitä liittyy siihen. Samoin OHO-Siioni liittyy siihen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu