Keskustan ministerit ovat käsittääkseni ke, JUHA SIPILÄN marionentteja joita tämä sätkyttää sairaan rikkaan mielensä mukaan , tulevaisuus ei ole valoisa KORONASTA JA PERKELEEN Sipilästä RIIPPUEN OIKEASTI VALE KOKOOMUKSELAINEN. ME Köyhät joududaan Helvettiin,.
Vastaukset 2
- Anonyymi
Ei sitten se koronakaan auttanut.
- Anonyymi
Äläkä pelkälile turhia. Sipilä on ministeriuransa jälkeen ehtinyt laittaa niin monta omaa yritystä pystyyn, ettei ala taas niitä lopettamaan uuden paskaduunin takia.
Kääriyläinen vaati jo kovaa miestä tilalle, joten ei se kukaan muu ole kuin Golanin käynyt Lintilä, joka sitä kuperkeikkajaa seuraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901369
- 46748
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit64683- 87678
- 20669
- 53618
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o133597- 51592
- 47591
Olivia Oras
"Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde61561