Oli mulla tärkeää asiaakin

Mutta mä kerron siitä sit huomenna jos jaksan. Hyvää yötä.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Hyvää yötä. Kuka olet?

Äänestä

ei kovin tärkeää jos mietit jaksatko kertoa :D

Äänestä
  • mutta hyvää yötä :)

    Äänestä

Nuku hyvin että jaksat. 👍

Äänestä

Jos jos Jossittelija

Äänestä

Sä jauhat tota samaa. Pidä tunkkis.

Äänestä

Tulin vaan kertomaan.. No en mä jaksakaan. Katellaan huomenna sit uuestaan. -Ap

Äänestä
  • Mene päikkäreille. 👍

    Äänestä

Taidat olla pahainen trolli joka huvittaa tyhmää elämäänsä naurettavilla palstaviesteillä. Mielestäni et ole edes hauska. Et ole mitään.

Äänestä
  • Oletko itse jotain erityistä....

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Oletko itse jotain erityistä....

    Takuulla

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mutta mä kerron siitä sit huomenna jos jaksan. Hyvää yötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu