Tämä vanhemmalle naiselle.
Ikävä iskee kun mietin sua S-nainen.
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Älä nyt
🙄🙄😉
Satu kiittää 🤣
Mitä sä saat näistä keksityistä tarinoista ja kirjainleikeistä?
Mistä tarinoista? Eikö mies saa ikävöidä naista?
Liian läpinäkyvää, ehkä saat jotain hyväuskoista kusetettua kaikenlaisiin luuloihin.
Hmmm...minulleko?🤔
Ikäeroa 3 vuotta ja kuuma kesäromanssi viime kesänä...osuiko?
Minkä verran teillä on ikäeroa ja milloin olette viimeksi tavanneet?
K-type kiusii S-naista. Sillä K-type mies on mustisss !!!
Samaa olemme havainnoineet pidemmän aikaa. Lieneekö jonkinlainen kolmiodraama ollut vai mistä kumpuaa järjetön mustasukkaisuus. Ja eikö K mies ole aviossa toisaalla.
Kyllä minäki vielä susta tykkään😊
Kenestä tykkäät?
Eräästä sydämmen sykkyrälle sotkeneesta
Ootko Johannes?
Haluan sut, mutta oot nyt varattu.
En tiedä oletko kissa, kala vai korkinpala. Kirjoittelet siitä suhteestasi eri palstoilla ja etsit jatkuvasti seuraa deittipalstoilla. Jotakin hyvin sydämellistä, naiviakin ja aivan kuin piintynyttä tapaa kehitellä erilaisia tarinoita. En voi koskaan tietää mikä on/oli totta ja mikä mielikuvitusta tai halua värittää tarinaa. Kivaa sun kanssa oli kirjoitella silti. :)
S
Kenelle menee en ole missään muualla, juuri ja juuri pystyn tänne kirjoittaan
Ikävään minullakin. Mitä sitä kieltämään. Toivoisin kuitenkin, että se ikävä ja se tunne realisoituisi ihan oikeassa elämässä jonkinlaiseen aloitteeseen. Täällä tunnistaminen vaatii tunnistautujalta vahvasti itsensä peliin laittamista ja jos viestiä ei huomaa tai ei kirjoittajasta ei ole varmuutta, ei se auta mitenkään ymmärtämään, että toisella on tunteita.
Avaa vähän, S:llä alkavia on paljon?
Minä voin avata, tuo S on joko mies tai naishenkilö. Melko suurella todennäköisyydellä.