Kpl-hinta Honda Civic 2004 etuvalo ulkokupu

Siitä voisi kysyä vielä vaihtamisen hintaa.
Kuulemma vanhan hiominen kirkkaaksi ei välttämättä kannata, missä totuus?

Kyösti
3135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kävin kaupassa kyselemässä koko etuvalo systeemin hintaa = 126€.
Päätin ostaa eikä mitään kiillotuksia😉.
Muita probleemia on ja uusia kehittyy.

Äänestä
  • itse hankasin hammastahnalla kokeiln yllätyin tepsi kirkastui..

    Äänestä

itse kun hioo niin kustannukseksi jää hiomapaperin hinta

olisihan tuossa tuntipalkoille päässyt

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Siitä voisi kysyä vielä vaihtamisen hintaa.
Kuulemma vanhan hiominen kirkkaaksi ei välttämättä kannata, missä totuus?

Kyösti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu