Kuka se mielenvikainen kung fu "mestari" oli siinä kadonneen Kung Fun metsästäjät dokumentissa? Se joka hakkasi sen pyöräilijän verimössöksi?
Vähän on päästä vajaa "mestari".
"kuka on ensimmäistä kertaa mukana, hänen täytyy otella" HUIII!!!!
Hullun Kung Fu "mestarin"
3
1554
Vastaukset
- keskilinja
...:)
- Kamppailija
Katsoin itsekkin kyseisen dokumentin ja olen samaa mieltä kanssasi, vaikka itse käyttäisin "mestarista"
nimitystä hullu tai psyko.
Kuinkahan paljon ruumiita kyseisessä koulussa mahtaa tulla yksien harkkojen aikana...- Isoo Antti
Joo, ei tua oikeen täyspäiseltä vaikuttanu. Ja mikäs velliperse läskimooses se jessuksen täpisijä siinä sivus tai paremminkin päätähtenä turaji. Tuakin onales vaikutti latvapöyrööltä. Tuollaasia kyröös verellehän mennentullen, mutta eihän nuasta oo miähen vastusta tosipainijoolle.
Heleppo siton piänempiänsä kiusata, perkeles ku tekimiäli vetäästä turpahan ku näki sen piänen poijan kiusooksen. Siinolis kyllä kiienergia ja muukin paska saanu kyytiä. Kaikkia maharotoonta sitä pitää mukamas kamppaalulajiis kuhista!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467545
- 334163
- 573675
- 503170
- 172846
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons562456- 542378
- 402319
- 442302
- 162266