Fantasion siitä, että vaimo tulisi kotiin esim. tyttöjen illan jälkeen vieraan miehen spermat pillussa ja saisin nuolla pillun puhtaaksi ja nussia jälkiliukkailla. Vaimolla olisi seksikkäät mustat stringit päällä, jotka olisi aivan märkänä pillumahlasta ja vieraan isosta spermalastista. Saisin ensin raotella stringejä ja tutkia spermaa sormillani, minkä jälkeen alkaisin nuolla lämmintä mälliä kielelläni. Nuolisin ja söisin spermat pillun ulkopuolelta ja sitten panisin vaimoa kunnolla kun vieraan lasti litisisi pillussa.
Voi kun joskus pääsisi toteuttamaan tuon fantasian, mutta en varmasti uskaltaisi koskaan tuollaista ehdottaa. Pitäisi varmaan ihan sairaana ja saattaisi jättääkin. Pitää vaan katsella aiheesta videoita (joita löytyy harmillisen vähän) ja runkata.
Aikoinaan (ex)tyttöystäväni herätti minut bileillan jälkeen aamulla ja itkien kertoi, että oli pettänyt minua edellisenä yöllä. Alkujärkytyksen jälkeen olin kuitenkin tosi kiihottunut siitä, emmekä silloin vielä eronneet vaan harrastimme vieläpä seksiäkin. Pettymyksekseni olivat käyttäneet kortsua, enkä päässyt liukkaille. Tuosta tapahtumasta huomasin kuitenkin tämän fantasiani.
Joskus tapailin naista, jonka kanssa tuli fantasiat puheeksi. Kerroin tuon omani, en tosin noin yksityiskohtaisesti, ja hän olikin jo valmiina sen toteuttamaan. Pakko oli kuitenkin kieltäytyä. Selittelin, että se on vaan fantasia jota en koskaan oikeasti haluaisi toteuttaa. Oikeasti pelkäsin, että hän kertoisi siitä eteenpäin. En varmaan kestäisi sitä häpeää jos tutut saisi tietää.
Kerran olin nykyisen vaimoni kanssa kaverin talossa bileissä. Vietimme siellä aikaa muiden ihmisten kanssa jutustellen, emmekä juuri nähneet toisiamme. Sitten kun menimme nukkumaan, niin vaimo halusikin seksiä. Se oli epätyypillistä hänelle ja muistan, että vaimon pillu oli märkänä valkoisesta eritteestä. En ollut varma oliko se jotain valkovuotoa tms. vaiko oliko nussinut siellä bileissä jotain muuta miestä. Ajatuskin spermaisesta pillusta kuitenkin kiihotti valtavasti ja panimme himokkaasti. Olimme siihen aikaan jo ilman ehkäisyä, mutta emme kovin usein harrastaneet seksiä. Olisikohan vaimo pelännyt, että tulisi vieraan panosta raskaaksi ja jäisi kiinni siten, että tajuaisin etten voi olla lapsen isä. No, ehkä vähän kaukaa haettua, mutta tosiaan erittäin epätyypillistä käytöstä oli vaimolta se kännissä seksin ehdottaminen.
Onko kellään muulla vastaavia fantasioita?
Vaimo tulisi kotiin vieraan spermat sisällään
15
4183
Vastaukset
- Anonyymi
Olisi kiva antaa vaimollesi spermaa että tulisi raskaaksi
- Anonyymi
Aivan samanlainen kokemus on. Olin tosin antanut vaimolle luvan ja tuo kiihoitti. Mietin kyllä että jos vaimoni olisi tullut raskaaksi niin kumman siemenistä se masu olisi pyöristynyt.
- Anonyymi
Voiko olla mahdollista tehdä se lähiaikona?
- Anonyymi
Kyllä minun olisi tavoite , voimme suunitella tapaminen että saisimme jälikasvua :)
- Anonyymi
Itse fantasioin sellaisesta, että olisin jonkin pariskunnan vakkari. Kävisin panemassa vaimoa ja saisin sen jälkeen katsella, kun mies nuolisi pillun puhtaaksi spermoistani. Ehkä myös valuvan kullini.
- Anonyymi
Mitäs mahtais vaimo sanoa miehen tullessa vieraan miehen spermat pepussaan.
Samma sak!- Anonyymi
Sanoisi Homo
- Anonyymi
Käskisin vaimon pesemään ensin pillunsa ja tulemaan sen jälkeen makkariin. Ottaisin leveän käytössä pehmenneen nahkavyön. Käskisin vaimoa ottamaan sängynpäädystä tukea ja seisomaan aloillaan. Sen jälkeen antaisin remmin laulaa pitkin pakaroita ja reisiä niin kauan kuin vaimo pysyy jaloillaan. Seuraavana aamuna vaimoni herättää minut suihinotalla ja saatuani orgasmin siirryn nauttimaan vaimoni vielä nukkuessani kattamasta aamiaisesta.
- Anonyymi
Miksi ne spermat pitää laskea sisään?
- Anonyymi
Vaikeaa niitä muuten olisi pillusta nuolla 😜
Sinnehän ne kuuluu ruiskia… minä ainakin mielellään päästän lastit sisälle. Se on parasta
- Anonyymi
Hyi Vittu. Koin joskus ysärilä tämän. Onneksi spermaajalla oli nätti tytär.
Tuli kiva soppa. - Anonyymi
Onkos vaimollasi posliini pillu? Haluaisitko seuraata sohvalta kun nain edestä ja takaapäin liukasta pillua laskien spermat sisään .kiihottais olla naisesi rakastaja terveisin kovana seisova posliini kalu fantasio naisestasi
- Anonyymi00018
Todellakin on aikamoinen litinä, kun spermaa roiskittu sisään.kuuntelin sitä kun olin toisen vaimoon tullut ja oma mies otti vaimonsa liukkailla.
- Anonyymi00019
Aivan parasta olisi olla 69 vaimon kanssa kun vieras mies nussii isolla kyrvallä vaimoa takaa. kullin varsi ja kassit hieroo naamaa ja välillä vieras tunkeen liukkaan kullinsa syvälle suuhuni ja jatkaa taas nussimista. Lopulta roiskii mällit pilluun ja työntää kullinsa suuhuni puhdistettavaksi. Sitten vetää vaimoni istumaan naamalleni ja vaimo hieroo spermaista vittuaa naamaani. Kyllä olisi huippua.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse934732Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133902Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2053784Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.892178Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751951Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.791328- 1311224
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1611203- 531095
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä36948