Vaimo tulisi kotiin vieraan spermat sisällään

Anonyymi

Fantasion siitä, että vaimo tulisi kotiin esim. tyttöjen illan jälkeen vieraan miehen spermat pillussa ja saisin nuolla pillun puhtaaksi ja nussia jälkiliukkailla. Vaimolla olisi seksikkäät mustat stringit päällä, jotka olisi aivan märkänä pillumahlasta ja vieraan isosta spermalastista. Saisin ensin raotella stringejä ja tutkia spermaa sormillani, minkä jälkeen alkaisin nuolla lämmintä mälliä kielelläni. Nuolisin ja söisin spermat pillun ulkopuolelta ja sitten panisin vaimoa kunnolla kun vieraan lasti litisisi pillussa.

Voi kun joskus pääsisi toteuttamaan tuon fantasian, mutta en varmasti uskaltaisi koskaan tuollaista ehdottaa. Pitäisi varmaan ihan sairaana ja saattaisi jättääkin. Pitää vaan katsella aiheesta videoita (joita löytyy harmillisen vähän) ja runkata.

Aikoinaan (ex)tyttöystäväni herätti minut bileillan jälkeen aamulla ja itkien kertoi, että oli pettänyt minua edellisenä yöllä. Alkujärkytyksen jälkeen olin kuitenkin tosi kiihottunut siitä, emmekä silloin vielä eronneet vaan harrastimme vieläpä seksiäkin. Pettymyksekseni olivat käyttäneet kortsua, enkä päässyt liukkaille. Tuosta tapahtumasta huomasin kuitenkin tämän fantasiani.

Joskus tapailin naista, jonka kanssa tuli fantasiat puheeksi. Kerroin tuon omani, en tosin noin yksityiskohtaisesti, ja hän olikin jo valmiina sen toteuttamaan. Pakko oli kuitenkin kieltäytyä. Selittelin, että se on vaan fantasia jota en koskaan oikeasti haluaisi toteuttaa. Oikeasti pelkäsin, että hän kertoisi siitä eteenpäin. En varmaan kestäisi sitä häpeää jos tutut saisi tietää.

Kerran olin nykyisen vaimoni kanssa kaverin talossa bileissä. Vietimme siellä aikaa muiden ihmisten kanssa jutustellen, emmekä juuri nähneet toisiamme. Sitten kun menimme nukkumaan, niin vaimo halusikin seksiä. Se oli epätyypillistä hänelle ja muistan, että vaimon pillu oli märkänä valkoisesta eritteestä. En ollut varma oliko se jotain valkovuotoa tms. vaiko oliko nussinut siellä bileissä jotain muuta miestä. Ajatuskin spermaisesta pillusta kuitenkin kiihotti valtavasti ja panimme himokkaasti. Olimme siihen aikaan jo ilman ehkäisyä, mutta emme kovin usein harrastaneet seksiä. Olisikohan vaimo pelännyt, että tulisi vieraan panosta raskaaksi ja jäisi kiinni siten, että tajuaisin etten voi olla lapsen isä. No, ehkä vähän kaukaa haettua, mutta tosiaan erittäin epätyypillistä käytöstä oli vaimolta se kännissä seksin ehdottaminen.

Onko kellään muulla vastaavia fantasioita?

17

4889

    Vastaukset 17

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olisi kiva antaa vaimollesi spermaa että tulisi raskaaksi

    • Anonyymi

      Aivan samanlainen kokemus on. Olin tosin antanut vaimolle luvan ja tuo kiihoitti. Mietin kyllä että jos vaimoni olisi tullut raskaaksi niin kumman siemenistä se masu olisi pyöristynyt.

      • Anonyymi

        Voiko olla mahdollista tehdä se lähiaikona?


      • Anonyymi

        Kyllä minun olisi tavoite , voimme suunitella tapaminen että saisimme jälikasvua :)


    • Anonyymi

      Itse fantasioin sellaisesta, että olisin jonkin pariskunnan vakkari. Kävisin panemassa vaimoa ja saisin sen jälkeen katsella, kun mies nuolisi pillun puhtaaksi spermoistani. Ehkä myös valuvan kullini.

    • Anonyymi

      Mitäs mahtais vaimo sanoa miehen tullessa vieraan miehen spermat pepussaan.
      Samma sak!

      • Anonyymi

        Sanoisi Homo


    • Anonyymi

      Käskisin vaimon pesemään ensin pillunsa ja tulemaan sen jälkeen makkariin. Ottaisin leveän käytössä pehmenneen nahkavyön. Käskisin vaimoa ottamaan sängynpäädystä tukea ja seisomaan aloillaan. Sen jälkeen antaisin remmin laulaa pitkin pakaroita ja reisiä niin kauan kuin vaimo pysyy jaloillaan. Seuraavana aamuna vaimoni herättää minut suihinotalla ja saatuani orgasmin siirryn nauttimaan vaimoni vielä nukkuessani kattamasta aamiaisesta.

    • Anonyymi

      Miksi ne spermat pitää laskea sisään?

      • Anonyymi

        Vaikeaa niitä muuten olisi pillusta nuolla 😜


      • Sinnehän ne kuuluu ruiskia… minä ainakin mielellään päästän lastit sisälle. Se on parasta


    • Anonyymi

      Hyi Vittu. Koin joskus ysärilä tämän. Onneksi spermaajalla oli nätti tytär.
      Tuli kiva soppa.

    • Anonyymi

      Onkos vaimollasi posliini pillu? Haluaisitko seuraata sohvalta kun nain edestä ja takaapäin liukasta pillua laskien spermat sisään .kiihottais olla naisesi rakastaja terveisin kovana seisova posliini kalu fantasio naisestasi

    • Anonyymi00018

      Todellakin on aikamoinen litinä, kun spermaa roiskittu sisään.kuuntelin sitä kun olin toisen vaimoon tullut ja oma mies otti vaimonsa liukkailla.

    • Anonyymi00019

      Aivan parasta olisi olla 69 vaimon kanssa kun vieras mies nussii isolla kyrvallä vaimoa takaa. kullin varsi ja kassit hieroo naamaa ja välillä vieras tunkeen liukkaan kullinsa syvälle suuhuni ja jatkaa taas nussimista. Lopulta roiskii mällit pilluun ja työntää kullinsa suuhuni puhdistettavaksi. Sitten vetää vaimoni istumaan naamalleni ja vaimo hieroo spermaista vittuaa naamaani. Kyllä olisi huippua.

      • Anonyymi00020

        Oikein. Täällä olisi isokulli joka voisi toteuttaa tuon. Olisi hyvä jos vaimosi olisi vielä ilman ehkäisyä..


    • Anonyymi00021

      Jos tapailee päivittäin eri miehiä, niin joo luultvasti nainen tulee aina kotiin vieraan miehen spermat sisällään.
      Ei kai sillä ole väliä, kunhan ehkäisy on jollain tavalla hoidossa, ettei käy niin hassusti, että pian on paksuna jollekin täysin vieraalle tuntemattomalle äijälle, mitäköhän naisen puoliso siinä vaiheessa mahtaa sanoa naiselle, puoliso ei voi kysyä kuka siitti paksuksi, kun niitä miehiä on ollut niin paljon, mahdotonta saada tietää, kenen miehen spermat laittoi naisen raskaaksi.
      Naisen puoliso on luultavasti tottunut siihen, että vaimon aina tullessa kotiin, on vieraan miehen spermat vaimon sisällä.

      https://www.erome.com/a/917y4EtO

      Nykyään kun kaikki naiset antavat panna paljaalta ja kyllähän sen ymmärttä miksi naisetkin haluaa kullia paljaana, se tuntuu paremmalta ja tekee nussimisesta mukavamapaa.
      https://www.erome.com/user/liked
      https://www.erome.com/user/liked?page=2

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      1402
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      921
    3. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      95
      895
    4. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      86
      815
    5. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      57
      747
    6. Pelkäätkö häntä?

      👍
      Ikävä
      64
      602
    7. Minä vuonna kaivittusi on syntynyt?

      Vastausta tässä kaivataan.
      Ikävä
      42
      601
    8. Olit mulle tärkeä...

      😭
      Ikävä
      34
      577
    9. Ylen typerät rinnastukset.

      Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan
      Maailman menoa
      191
      567
    10. 48
      547
    Aihe