Ootte kaikki jotain sairaita

psykopaatteja. Toistenne facebookkikavereita ja kaverin kaverin kavereita. Siellä salaa lärvikirjassanne flirttailette toisillenne ja tulette kirjoittamaan niistä salaisista ihastuksistanne tänne. Hyi että. Kyllä tämä nykymaailma on mennyt sairaaksi.
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Kaikki ovat nykyään somessa, joten aika moinen yleistys asiasta.

Äänestä

Jos on jonkun Facebook kaveri niin se ei ole sama asia kuin psykopaatti.

Äänestä

Ok kiitos ymmärrän että vittuilet vaikka yritin ajatella sun parasta mutta minua et täällä netissä tavoita enää!menetit Jo mut Sen takia että et edes voi puhua mulle mitään mitä kysyn!!jos haluat yhteyttä niin IRL yhteyttä!muussa tapauksessa vaihda kohdetta johonkin muuhun kuin minun kirjoittamiseen!! kirjoita vaikka villestä!!! siitä hienosto homosta joka kuoli koronaan

Äänestä
  • Olet sairas friikki hanki itelles latvalaho apua.

    Äänestä

Siinä mielessä olen kyllä J miehen kanssa samaa mieltä noista sosiaalisista medioista, että ihan pettämissivustoja ovat. Ihan pelkkää roskaa.

Äänestä

Eikö ihmiset jo lähde sieltä pois?

Äänestä

Ei se sulta ole pois mitä kukin tekee.

Ilonpilaaja.

Äänestä

Höpö höpö. Miksi tänne kirjoittaisin, jos olisin hänen kaveri somessa. Kirjoitan tänne, koska mitään muuta kanavaa ei ole kirjoittamiseen hänelle.

Äänestä
  • Niin kauan kirjoittelet hänelle tänne, mutta sitten, kun olet saanut hänet itsellesi, niin siirryt takaisin nassukirjan salaisiin kansioihin. Laittelet salaviestejä siellä toisille.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin kauan kirjoittelet hänelle tänne, mutta sitten, kun olet saanut hänet itsellesi, niin siirryt takaisin nassukirjan salaisiin kansioihin. Laittelet salaviestejä siellä toisille.

    Enhän. Käytin joskus facea mutta kyllä se vuosien saatossa kävi niin oudoksi tykkäämisineen ja kulissijuttuineen, että ei kiitos enää.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Enhän. Käytin joskus facea mutta kyllä se vuosien saatossa kävi niin oudoksi tykkäämisineen ja kulissijuttuineen, että ei kiitos enää.

    Kulissiliittoineen kaikkineen..

    Äänestä

Täälläkin olemme kaikki sukua toisillemme. Olemme sisäsiittoisia. ;DD

Äänestä
  • Ota harhainen lääkkeesi äläkä syyttele viattomia.

    Äänestä

  • Joo kannattaa tehdä geenitesti, niissä on löytyny paljo uusii sukulaisia!

    Äänestä

Taitaa aloittaja olla se ainut sairas täällä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

psykopaatteja. Toistenne facebookkikavereita ja kaverin kaverin kavereita. Siellä salaa lärvikirjassanne flirttailette toisillenne ja tulette kirjoittamaan niistä salaisista ihastuksistanne tänne. Hyi että. Kyllä tämä nykymaailma on mennyt sairaaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu