Myötähäpeää kun katoin maran instaa joogaa ihan päin per....ä ja rapsuttaa koiraa samalla ja pissiksille menee läpi osta osta Ale kampaniat jotka jatkuneet vuosia eikä vieläkään yhtään kunnon reeniä kk teen mitä ny pallojen heittelyä ja kuminauhan vetoja ei mitään tekemistä trialthon harjotusten tekemiseen no onhan se kyllä ryyppäämisen treenit hoitanu 6 kertaa kk ja ns hyvinvointi valmentaja 😅
Mara joogaa tai yrittää
Anonyymi
25528
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Myötähäpeää. Vielä oli säästänyt hääpukunsa , mutta halusi siitä vielä kuvia muistoksi.
Häh?
Se on kerran ollu naimisis eikä se tossa puvussa menny.
Leikkii kohaduttavansa hah mitä vaan että pysyis julkisuudessa aina keksittyjä liirum laarum meininkiä kaikki sen tietää sammuu pian ku saunan lyhty
Joogaa ja venyttelyä. Martinan valmennukset on todella hyviä. Kannattaa kokeilla.
Hah et varmaan oo kokeillu
Parhauttahan tämän joogassa oli se munatuolissa jalat levällään oleminen, ja m....an odottelu.
Siihen se varmaan nukahtaa jooga-asentoonsa joka ilta, yö tai aamu, riipuen monelta tulee kapakoista kotia urheilujuomia nauttimasta.
Todella surkea olio.
Se on sitä unijoogaa hah hyvä treeni parempi miäli t.shamaani joka etsii maralle miehen universumista 🤪
Kun nää höpö höpö valmennukset nyt kusasee, niin seuraava ammatti vaatiikin tuon jalat levällään asennon osaamisen.
Ai jaa ne treenitkö on jottain kuminauha venytyksiä,joogaa, paljo viitti sellasist maksaa, etitte youtubesta kunnon treenivideon joltain ammattimaiselta ja läppäri siihen viereen.laihdutukseen löytyy melkovarmaan jotain mielenhallinta äänikirjoja.
Martinan työpäivä on tänään taas kauneushoitolassa...kynnet kuntoon ja sitä rataa..illalla saamme lukea että rankka työpäivä.
Onhan hänellä ollut taas rankka päivä, kun on pitänyt lajitella laskut kahteen pinkkaan. Toinen on ei makseta pinkka, ja toinen on, jo ulosotossa olevat laskut.
Kyllä tuollainen uurastus voimille käy, vaikka on kuinka huippu-urheilija.
Ja hyvät treenit hyvä mieli kaikki on niin ihanaa ja totuus ei tietoakaan mistään oikeista reeneistä niin kuhan höpöttäminen on sen reenit joku uskoo shamaanin neuvvoi 😅
Joogasta tämä turhake tietää yhtä vähän kuin sika huulipunasta, kyllä instassa olleet sessiot näyttää enemmän vain venyttelyiltä.
Aikaansa nainen käyttää enemmän ulkoisen,jo rapistuvan kuorensa huoltoon.
Kyllä keski-ikää lähestyvan naikkosen ulkonäön ylöspito vaatii ainakin sen kahdeksan tuntisen työpäivän.
Rasittaahan se maata selällään hoidoissa, mutta luulisi jo tuolla iällä ja härpäkkeillä tottuneen.
Kuminauha ja pallojumppahan tehdää sitten toisena päivänä, kun hoidoista toipuminen vaatii oman aikansa.
Kyllä on rankkaa , ei kateeksi käy.
Ja ns itse tittelöitynä =urheilia salli mun nauraa
Juu ja Martinan fanit ovat yhtä älyllisiä kuin idolinsakin. Heitä voi mennä ihailemaan Korkeasaaren apinalinnaan. Vaikka taitaa apinoidenkin älykkyysosamäärä olla korkeampi... :D
Onneksi Esko huolehtii Vickestä❤❤! Nytkin lähtevät yhdessä kesälomalle...vicke ollut koko ajan likimain isänsä kanssa❤! Missä lie äiti luuhaa? Yksin, shamaanin tai siskopuolen kanssa?
Ei ainakaan Isben kanssa.
Shamaanin luona, tai vetää himassa halpaa viiniä pahvilaatikosta yksin, ehkä seurana Roope naapurista.
Huomenna taas luvassa uusia treenivideoita.
Juuri näin vähän tennispallojen heittelyä sitten mielletään itsensä urheiliaksi vaikka totuus on pelkkää valetta niinkuin kaikki
ap on vain mt-eläkelläinen
Perjantai, viininlaatikko, terassi, treenit, miljonäärin metsästys. Miten noi saa mahtumaan samaan päivään?
Ajan priorisointi on tuossa kaikista tärkeintä.
Heti aamusta muutama muovimukillinen punkkua lärviin, kuminauhan venyttelyä 5 sekuntia, tinderiin sisäänkirjautuminen heti kun on treeneistä elpynyt parin muovimukillisen jälkeen.
Ja kello ei ole vielä yhtätoistakaan ja enää suorittamatta toi terde osio triathlonista.
Onneksi tässä on muutama tunti aikaa tasata sykettä ennen viimeistä ponnistusta terdellä.
Taas taitaa pukata mitalia mitä voi instassa esitellä.
Aloittajan viesti on myötähäpeää. Ei ainuttakaan välimerkkiä 🤣🤣
Myötähäpeä. Mitaniillavalimerkeillapaasiajottatulleeasiaummerretuksioletkosinaseaidinkielenopettajavaijaikomaisterinpaperitsaamati?
Ap on säälittävä. Ei ansaitse edes myötähäpeää.
Miksei Stefanilta antanu bisnes neuvoja Martalle eikait tollasessa mitään järkeä ole, jatkuvasti ale hinnoin pyörittää valmennuksiaan. Eiks Martta ihannoinu Stefanin bisnesälyä.