päästä menneisyyden haamuista eroon.
Yksi asia näiltä kommunistimellakoitsijoilta on unohtunut ja se on Ku Klux Klan. Sen perustivat demokraatit ja he murhasivatkin ansiokkaasti mm. Republikaaniseen puoleeseen liittyneitä ja Unionin puolelle loikanneita kunnes käänsivät katseensa negroihin. Paljon mustia ripustettiin puiden oksille killumaan tai poltettiin elävänä.
Jokainen kiinnostunut voi lukea tästä Wikipediasta.
Nyt nämä kommunistimellakoitsijat voisivat kaadella vaikka demokraattien patsaita ja vaatia vaikka puolueen lakkauttamista.
Nyt patsaat kaatuvat kolisten, sillä halutaan kai
2
<50
Vastaukset 2
- Anonyymi
Aikoinaan järjestöön kuului muistaakseni n. 3 miljoonaa jäsentä ja nykyisin taitaa olla jokin muutaman sadan hörhön porukka, joka joskus kokoontuu jonnekin skutsiin polttamaan ristiä ja aika äkkiä häipyvät paikalta, ennen kuin poliisit ehtii paikalle. Liike on nykyisin lähinnä huonoa parodiaa alkuperäisestä liikkeestä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi yritti murhata mopopojan
Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti7052370Mopomiitti!
Menikös öoliisilta yli tuo mppedinkans kisaaminen tais olla melkoinen riski vahigoittaa tarpeettomasti jopa kuolla tuoss4391347- 821149
Poliisi kiilasi mopoilijan
Ylellä leviää video jossa poliisi pysäyttää rajusti kiilamalla mopo pojan. Toivottavasti poliisi ottaa tuosta mallia myö2351044Käviskö tällainen suhde
Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E65706- 43699
- 46654
- 33647
- 88607
- 43601
