Käyn tyydyttämässä varattuja naisia jotka ovat punttisankareiden ja himoliikkujien pyykkilautavatsojen naisia. Nämä miehet kuulema ei ole ensinnäkään ikinä kotona, kun Ana liikutaan ja ollaan poikien kanssa, ja eivät jaksa tyydyttää naisiaan. Mistä tällainen johtuu? Meikäläinen pallovatsainen kalastusta ja kaljanjuontia harrastava mies sitten panee näitä naisia tyytyväiseksi. Oma eukko kans hoideltava ja tuttujen naiset myöskin. Näillä rasvattomilla pikkumiehillä kyllä munat heiluu saunasta kun vilvoittelemaan ja ehkä miesseurassa, mutta ilmeisesti juhlakunnossa on pieni ja ei toimi edes? Velttona lyhyt munani kyllä toimii ja kasvaa liki 18cm mittaan silloin kun saa tehdä sitä miksi muna on miehillä olemassa eli pannessa!
Terveisin Sohvaperuna
Käyn panemassa kun naisten omat miehet ei jaksa
Anonyymi
7
325
Vastaukset
- Anonyymi
Siinäpä tuli jälleen plösön eunukin löpinöitä
- Anonyymi
Siinäpä taas identiteettivammaisen salipellen itkua 😂
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinäpä taas identiteettivammaisen salipellen itkua 😂
Ja heti osui ja upposi plösön pikku kikkeliiin
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja heti osui ja upposi plösön pikku kikkeliiin
Ei vaan salipellen pieneen egoon ja kikkeliin 😂
- Anonyymi
Minä voin helliä Kuopion seudun naiset jotka ei kotona saa hellyyttä ja haluavat kokea nautinnollisen kokemuksen luottamuksella!!
- Anonyymi
Kuopion seudulla just naiset saa hyvin hellyyttä ja melaa.jatka matkaas kuusamoon
- Anonyymi
Suuri ego pieni muna höhöhöö
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614198KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1152752Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452252Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?291913- 241843
- 281566
- 171420
- 731360
- 1461307
- 311178