Käyn panemassa kun naisten omat miehet ei jaksa

Anonyymi

Käyn tyydyttämässä varattuja naisia jotka ovat punttisankareiden ja himoliikkujien pyykkilautavatsojen naisia. Nämä miehet kuulema ei ole ensinnäkään ikinä kotona, kun Ana liikutaan ja ollaan poikien kanssa, ja eivät jaksa tyydyttää naisiaan. Mistä tällainen johtuu? Meikäläinen pallovatsainen kalastusta ja kaljanjuontia harrastava mies sitten panee näitä naisia tyytyväiseksi. Oma eukko kans hoideltava ja tuttujen naiset myöskin. Näillä rasvattomilla pikkumiehillä kyllä munat heiluu saunasta kun vilvoittelemaan ja ehkä miesseurassa, mutta ilmeisesti juhlakunnossa on pieni ja ei toimi edes? Velttona lyhyt munani kyllä toimii ja kasvaa liki 18cm mittaan silloin kun saa tehdä sitä miksi muna on miehillä olemassa eli pannessa!

Terveisin Sohvaperuna

7

437

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Siinäpä tuli jälleen plösön eunukin löpinöitä

      • Anonyymi

        Siinäpä taas identiteettivammaisen salipellen itkua 😂


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Siinäpä taas identiteettivammaisen salipellen itkua 😂

        Ja heti osui ja upposi plösön pikku kikkeliiin


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ja heti osui ja upposi plösön pikku kikkeliiin

        Ei vaan salipellen pieneen egoon ja kikkeliin 😂


    • Anonyymi

      Minä voin helliä Kuopion seudun naiset jotka ei kotona saa hellyyttä ja haluavat kokea nautinnollisen kokemuksen luottamuksella!!

      • Anonyymi

        Kuopion seudulla just naiset saa hyvin hellyyttä ja melaa.jatka matkaas kuusamoon


      • Anonyymi

        Suuri ego pieni muna höhöhöö


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      50
      2202
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      197
      2029
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      116
      1382
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1170
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      96
      982
    6. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      929
    7. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      889
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      47
      868
    9. Ja tääkin vielä...

      Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/13479
      Ähtäri
      33
      845
    10. Minkälaisen viestin toivoisit saavasi?

      Miehelle.... Helpota vähän.
      Ikävä
      61
      746
    Aihe