Minkälainen urheilia juo jatkuvasti alkoholia 8 kerta kk aikana .jokainen joka urheilua harrastaneena tietää että alkoholi on urhilian pahin vihollinen, takapakkia tulee monta reeniä joka dokun jälkeen, mut jos ei tavoitteellista reeniä niin en tajuu miks aikuinen liirum laarum täti esittää tälläistä trialthon urheilijaa silloin ku ei vinetto maistu niin muutamat tennispallojen heitot ja kuminauha vetoja jotka päin persettä miksi et voi olla se mikä olet oikeasti??eli KIIPIÄ
Mara taas kipottamassa
14
183
Vastaukset
- Anonyymi
Mara on testannut muutakin kuin päärynä siideriä.
- Anonyymi
Onkos oikein huumeita?? kerro toki lisää
- Anonyymi
Joo, vaikea muutenkaan käsittää mitä tekemistä jollain kuminauhajumpalla ja pallon heitolla on triathlonin kanssa? Toisekseen akka on jo ikääntymään päin. Maksa polttaa alkoholia aina vaan huonommin. Paasaa terveellisistä elämäntavoista ja ravinnosta, mutta vetää itse viinaa. Tajuaakohan se edes, että etanoli on myrkkyä. Pahinta kamaa, mitä laillisesti saa ostaa (ja monet laittomatkin ovat vähemmän haitallisia). Olisi kiva tietää, millaiset maksa-arvot tällä hyvinvointivalmentajalla on? Ja vähätkin aivosolut taitaa tuhoutua kun vetää liuotinainetta napaansa lähes päivittäin.
- Anonyymi
Siinä meillä hyvinvointi valmentaja joka on täys puli
- Anonyymi
"Kakkilan koutsi' ei ole edes kuntourheilija, puhumattakaan siitä, että olisi valmentaja tai PT. Huutonaurua niille hölmökäisille, jotka ovat juoksuvalmennuksen/ravinto-ohjelman ostameet.
- Anonyymi
Varmaan sellainen ” urheilia” kuin sinäkin. Urheilijat, siis vakavasti otettavat, eivät liikoja törpöttele, tai ovat pian pelkkiä ” urheilioita”. Siinä sulle vastausta...ja mars takaisin koulunpenkille oikeinkirjoitusta opettelemaan 🧐.
- Anonyymi
Väkisin piti taas APn yrittää keksiä täyttä skeidaa Martinasta. Martina nauttii silloin tällöin lasillisen punaviiniä mutta nää saitin kahjot vääntää siitä hillitöntä dokaamista. Kyllä on kateus huipussaan!
- Anonyymi
Ap:lla on vakava sairaus, se on kova kateus ja hulluuteen asti menevä kaunaisuus itseään parempia ihmisiä kohtaan. Joka asiasta, hyvästäkin, tuo saa väännettyä jotain negatiivista. Tuollainen henkilö on usein yksinäinen, ystävät haukuttu pois elämästä, perheetön, mikä on tuollaiselle persoonallisuudelle vain plussaa, varaton ja itseäänkin inhoava. Ei noita juttuja oikein muuten pysty selittämään. Riidankylväjä saa tyydytyksen siitä, että kylvää riitaa ja epäsopua ja mustamaalaa ihmisiä. Normaalit ihmiset taas nauttivat perheestä, ystävistä, mukavasta yhdessäolosta ja osaavat olla iloisia myös muiden menestyksestä. Onneksi ei olla kaikki tuollaisia katkeruuden ja kateuden henkisesti vammauttaneita...rasistisuus on myös ikävä piirre ihmisessä.
- Anonyymi
8 kertaa kk kipotellu ja leikkii ikiteiniä siinä meillä feikki
- Anonyymi
Vai muka lasillinen punaviiniä silloin tällöin! Mikä vitsi! Taitaa olla lasillinen puolen tunnin välein, pikemminkin. Oli siepon synttäreiden jälkeen niin paha darra että veti päänsärkylääkettä ja varmaan oksensikin, niin oli huonon näköinen muija.
Tuollaisten överien vetäminen kertoo alkoholismista. Kukaan tosissaan urheileva lähes 4-kymppinen ei ryystä alkoholia viikottain, saati päivittäin. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ap:lla on vakava sairaus, se on kova kateus ja hulluuteen asti menevä kaunaisuus itseään parempia ihmisiä kohtaan. Joka asiasta, hyvästäkin, tuo saa väännettyä jotain negatiivista. Tuollainen henkilö on usein yksinäinen, ystävät haukuttu pois elämästä, perheetön, mikä on tuollaiselle persoonallisuudelle vain plussaa, varaton ja itseäänkin inhoava. Ei noita juttuja oikein muuten pysty selittämään. Riidankylväjä saa tyydytyksen siitä, että kylvää riitaa ja epäsopua ja mustamaalaa ihmisiä. Normaalit ihmiset taas nauttivat perheestä, ystävistä, mukavasta yhdessäolosta ja osaavat olla iloisia myös muiden menestyksestä. Onneksi ei olla kaikki tuollaisia katkeruuden ja kateuden henkisesti vammauttaneita...rasistisuus on myös ikävä piirre ihmisessä.
En ole Anna Puu, mutta tuskin kukaan on kateellinen kouluttamattomalle, lähes luku- ja kirjoitustaidottomalle harrastelija-urheilijalle, jonka mies juuri jätti ja joka bilettää 19-vuotiaan maalaisteinin kanssa vuokratalossa. Oikeasti melkein säälin häntä, ellei hän olisi tuomittu väkivaltarikollinen eikä ansaitse sääliäni.
- Anonyymi
Ap kävelee kokoajan Martinan perässä ja kirjaa ylös kaiken mitä Martina tekee. Miten muuten kukaan voisi tietää että Martina on juonut alkoholia 8 kertaa kuukauden aikana. Tai toinen vaihtoehto : Ap on kitkerä ja katkera tyyppi jolla ei ole omaa elämää ja siksi se vihaa syvästi kaikkia ihmisiä ja kirjoittelee tänne niljakkaan mielikuvituksensa tuotoksia.
- Anonyymi
Rattijuopolla on selvä addiktio. Viina maistuu usein.
Sen urheilusaavutukset eivät ole mitenkään merkittävät. Taviskuntoilijan luokkaa.- Anonyymi
Mitä saavuttanu EI-MITÄÄN!harrastelia näkee kaikesta
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6698140Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4672379Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2342354- 1471909
Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi301487Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule1201297Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511262Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.811031Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65869Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill7829