Melko varmasti siksi hankkiutu raskaaksi halusi meidän välit hankaliksi mutta siinä ei tule onnistumaan kohta se on yksin.
Kolikon toinen puoli
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Oletko raskaana??
Oletko sinä tyhmä?
Sano rakkaus mulle suoraan!!!en minä sinua jätä!! vaikka olisin kuinka pettynyt sinuun niin kyllä me IRL saadaan Se luottamusta joskus!! ja jos esimerkiksi Nyt olisit niin mä tuen sinua ja autan vauvan kanssa! mutta me olemme sitten oikeasti perhe eikä Se jätkä kuulu siihen mitenkään!!
Minulla ei ole lue aloitus uudestaan ja koita ymmärtää vajakkiko olet?
Ja oikeesti aloitetaan puhtaalta pöydältä rakentaa meidän elämää yhdessä!mä tiedän että me olemme kumpikin sitä mieltä että halutaan IRL oikeesti suhteen!! kyllä mä myönnän että töitä joutuu kumpikin tekee tunne tasolla jotta saadaan yhteinen ymmärrys siitä että me emme eroa koskaan vaikka riidellään ja me selvitetään kahdestaan meidän asioita
Mitä helvettiä höpötät?
Kyllä sää sen kakaras joudut kuitenkin elättään!
Joudut joudut.
Ja taas saatiin yksi toivottu kansalainen lisää.
Ne jotka hankkii elättävät.
Rakas me ollaan perhe ja sinun lapset ja minun ovat saman arvoisia ja huolehdin siitä että lapsilla on kaikkee mitä tarvitsee.. Itse en ole raskaana jos luulit niin... Mutta jos esimerkiksi sinä olet niin kyllä mä huolehdin sinusta ja vauvasta loppuun asti olemme perhe
Mies ei tietääkseni voi olla raskaana ja minä en ole mikään lesbo. Etkö osaa lukea minulla ei ole vauvaa eikä tule. En väittänyt että eivät olisi saman arvoisia. Et ole minun perhe.
Itse olen hankkinut mitä tarvitsee.
Isyystesti heti!!
Teeppäs tosiaan itsellesi se ja samalla voisit tehdä testin oletko hullu.
Mitä pahaa isyystestissä on? Ainoastaan pettänyt alkaa kinaamaan.
Kaikilla minun lapsillani on sama isä.
Enkä ole raskaana mutta sinä taisit olla.
Sie et nyt ymmärrä oot ymmärtänynnä asian ihan väärin koitappa pieneen päähäs saada semmoinen asia. Oolen kasvattanunna ihra olut mahaa ei siellä millekkään vauvalle ole tilaa.
Ja jos raskaana olisin en todellakaan joisi mutta kun en ole enkä halua olla.
Hyvä homma.
Kuulostaa tutulle kenelle tämä on?
Helvetti kun meidän piti just mennä yhteen.
Matias mikä sua oikein vaivaa?
Ap