Falloslaina toimii yhä

Anonyymi

Huomasin että nyt ei riitäkään varallisuutta juhannuksen viettoon niin muistin falloslaina yrityksen. Laitoin sähköpostilla hakemuksen myöhään illalla ja aamulla yllättäen tänään puhelin piippasi kun tuli viesti että rahat on nyt siirretty tilillesi. 250 euroa otin sillä saa juhannuksen vietettyä ja kyrsää grilliin. Takaisinmaksukin on joustava saan itse päättää maksanko kerralla vai erissä!

4

137

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itse huomasin eilen että tilillä makaa yli 3000€, joten ei tarvinnut ottaa falloslainaa. On se helppoa.

      • Anonyymi

        ....mutta sitten heräsit ja hoksasit että fallokseen tarttuminen on ainoa keinosi pelastaa Juhannus.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        ....mutta sitten heräsit ja hoksasit että fallokseen tarttuminen on ainoa keinosi pelastaa Juhannus.

        Väärässä olet. En ole falloksiin suuntautunut, joten ainoa fallos johon tartun on omani. Jätän muitten fallokset rauhaan.

        :D


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Väärässä olet. En ole falloksiin suuntautunut, joten ainoa fallos johon tartun on omani. Jätän muitten fallokset rauhaan.

        :D

        Kyllä se omakin voi heittää muutaman miljoonaan kun sitä aikansa maanittelee😆


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      155
      7072
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      614
      2588
    3. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      48
      1858
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      114
      1441
    5. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      90
      1325
    6. Kuulin että Metsa Manille kaavaillaan Maaseudun Sivistysliiton kunniakirjaa ja jotain

      muutakin huominosoitusta. Syystä että on on elvyttänyt huomattavasti videoillaan vanhemman väen englanninkielentaitoja.
      Tuusniemi
      27
      1129
    7. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      71
      1127
    8. Tiesitkö mies

      Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll
      Ikävä
      63
      1093
    9. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      48
      1075
    10. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      69
      1007
    Aihe