Sofian ja stefun IG Storyssa vilahti pätkä kun rakastunut nuoripari hengailee Hangon huvilan terassilla Stefun perheen kanssa etkoja. Jatkoilla Sofia ja Stefu bilettävät Stefun siskon C:n ja hänen miehensä kanssa. Mukana oli myös liuta Stefun ja Sofian ystäviä.
Kuvat todistavat että Thermanin perhe on ottanut Sofian avosylin vastaan . Maraa eivät huolineet perheeseensä sen 9 v aikana jona Aitolehti roikkui Stefanissa .
Nyt Mara -parka on laastarisuhteessa köyhään palomieheen . LOL. Stefu tienaa päivässä enemmän kuin Maran rattopika vuodessa ! Kateellisen ja katkeran Maran v-käyrä on takuulla pilvissä !
Nauttikaa toisistanne ihanat Sofia&Stefan !
Kuvat todistavat että Thermanin perhe on ottanut Sofian avosylin vastaan . Maraa eivät huolineet perheeseensä sen 9 v aikana jona Aitolehti roikkui Stefanissa .
Nyt Mara -parka on laastarisuhteessa köyhään palomieheen . LOL. Stefu tienaa päivässä enemmän kuin Maran rattopika vuodessa ! Kateellisen ja katkeran Maran v-käyrä on takuulla pilvissä !
Nauttikaa toisistanne ihanat Sofia&Stefan !
Vastaukset 74
Vanhimmat
Sofian ja stefun IG Storyssa vilahti pätkä kun rakastunut nuoripari hengailee Hangon huvilan terassilla Stefun perheen kanssa etkoja. Jatkoilla Sofia ja Stefu bilettävät Stefun siskon C:n ja hänen miehensä kanssa. Mukana oli myös liuta Stefun ja Sofian ystäviä.
Kuvat todistavat että Thermanin perhe on ottanut Sofian avosylin vastaan . Maraa eivät huolineet perheeseensä sen 9 v aikana jona Aitolehti roikkui Stefanissa .
Nyt Mara -parka on laastarisuhteessa köyhään palomieheen . LOL. Stefu tienaa päivässä enemmän kuin Maran rattopika vuodessa ! Kateellisen ja katkeran Maran v-käyrä on takuulla pilvissä !
Nauttikaa toisistanne ihanat Sofia&Stefan !
Unohditko kultaseni, että juuri äskenhän firma oli menossa
konkkaan maksamattomien maksujen vuoksi.
Vähän väliä suutyrityksetkin on protestilistalla. Nokia esimerkiksi oli vakiovieras.
Martina pärjäilee hienosti omilla ansaituilla rahoillaan ei tarvitse miestä elättämään itseään Balenciagaa omasta takaa
Hyvin kommentoinut
Hyvä kommentti
Vertaatko Steffin bisnestä Nokiaan?
mutsi maksaa ulos otot. hyvin menee. 9v. sai elää ilmaista luxus elämää. mistään ei tarvinnut maksaa mitään. saattaa joutua myymään exän ostamat luxus laukut.
Juurikin näin.
Kyllä. Martina teki koko suhteen ajjan töitä. Treenas. Tuo kunto mikä Maralla nyt on ei tule vuosessa eikä parissa...siihen vaaditaan kovaa työtä ja tietotaitoa jota on hiljalleen hankkinut.
Maralta ei lähde laukut koti auto koira...hälnelä oma pääoma.
Sofia ei ole koiraansakaan ostanut. Missä muuten sohvin nettitreenit 😂. Jos nää haukkujat tekis muutakin kun ois täällä pöivät pitkät ja lukisi muutakin kun näitä. Tulisi heille se totuus julki. Myös stefan ON SANONUT Martina on kova tekemään töitä ja saanut hyvää tuloa joka kk.
Raha ei tuo rakkautta.. sitö ei ole sohvi virlä huomannut. Ei kerkee kun vaihtaa miestä lennossa...oikein kirjoitettu lehdissä kris on ihan eri planeetalta kuin savuttava stefan.
Stefan on ihan plösö
Juurikin näin.
Sofia kirjottelee. Mitä sofialle on jäänyt eroisaa? Ikean kassi ja koira. Mitä martinalle - LAPSET suurin siunaus mitä saa. Auto, koti, ura, ystävät. Hän on sentään rehellinen ja näyttää mallia miten ojasta noustaan. sofia valehtelee ja tietää sen hyvin itsekkin. Häntä ei kaipaa äitinsäkään. Sofia hylännyt oman perheen tavallisuuden takia. tsemppiä sofian äidille!
Näyttää, että Hangon jengi ei halua tätä epämiellyttävää julkisuutta mitä Sofia kuvaa. Yksityishenkilöiden bailaamista. Järkyttävää
Juuri näin katselee karsaasti lorton kuvaamista varsinkin kun toinen ei halua pyrkyrin pitää näyttää Martinalle, jota ei pätkääkään kiinnosta😂
Vai niin, minulle insta näyttää ihan erilaisia pätkiä, ei mitään tuollaista. Stefua ei näy, ja yhtä vähän näkyy hänen perhettään.
Samat sanat,ei mitään näy.Kuka täällä noin aktiivisesti puolusta S?ettei vaan itse?kenellä intressiä tuollaiseen?
Mitä sä sekoilet? Eihän siellä mitään tollasta oo :D
Nainen joka haluaa perheen 😜
😂😂😂
Ja miehen joka on "läsnä" 😂😂. Ei väliä näköjään missä kunnossa 🤭🙈
Aika erikoista, että tällainen nainen saanut muka
"hyväksynnän"...useimmissa perheissä olisi murheen päivä.
En tiedä, millä turruttaa itsensä, mutta jos
itseäni odottaisi oikeudenkäynti, en tiedä
olisiko fiilistä bilettää ns. muina miehinä.
tää: https://youtu.be/gvkY80g8F-M
Sofia bailaa omituisen ällöissä bileissä näköjään. Viina virtaa kuten joka päivä. Stefukin siellä.... onkohan huumeitakin mukana.
Bileissä barbeja ja Ken-barbeja.
Todella kypsän näköistä menoa.
Kauniit ihmiset bilettää.
Ja kateelliset haukkuu netissä.
Ja kun Martina löytää komean miehen, siitäkin kateelliset itkee ja ulvoo. Kerrassaan koomista, jos vähä-älyiset apinat kuvitteli, että Stefun jälkeen Martina ei löytäisi enää ketään. Haahaa, siitäs saitte!
En osaa pitää tuota uutta panokaveria komeana samoin en huumekundia pidä komeana. Liian sliipatun näköisiä. Ei mies saa olla kaunis hyi. Stefanissa on jotain karismaa,siitä mä pidän.
Stefan on löllö, alkoholisoitunut pojannulikka. Mutta makunsa kullakin. Niko on miehekäs mies, mun makuun.
Martinan mies olisi todella komea, jos olisi pituutta enemmän. 😃. Jos olisi edes varakkuutta, niin se kompensoida paljon, mutta huonopalkkainen, aloitteleva palomies 🤔.
muovi eukon bileet.
kukaan ei kadehdi huume käräjille kutsuttua.
niin onhan ne kuin äiti ja poika.
Ajattelin just samaa.
Jos tummempi ois vois luulla nikoksi.
Stefuun ei saa karismaa edes hyvällä mielikuvituksella
Mitä millä soffa tienaa?
Näin videon stepusta soffista ja stepun sukulaisista mm siskosta eilen alkuillasta mutta nyt oli jo poistunut kummankin IGsta . Ne lyhyet videopätkät pyörii IGssa vain muutamia tunteja tai hetkiä .
Sielä ne kaikki sofian videot on edelleen. Mikä noista blondeista muka on stefanin sisko?
Maralle raha ei merkkaa mitään, mutta ulkoisista puitteista luopuminen eli Stefanin omaisuudesta ja tuomasta mukavuudesta. kirpaisee ja ottaa pattiin vielä vuosia! Tällaista filosofoi iltaläpyskän jatkohaastiksessa. Varakas mies turvaa lasten tulevaisuuden, oli Maran yksi filosofointi jokunen aika sitten. Että näin.
Sofia on ihan pihalla,pitää vaan sitä tekohymyä päällä väkisin,oikeen pelästyin kun jopa laulahti jotain.Lähes aina plehat,sekin voi kertoo jostain,ehkä siitä,että nyt mulle riitti,kiitti.
Nyt Mara saa ihan itse turvata tulevaisuutensa .
Kun ei vaan ruuti loppuisi kesken...
Moni on vaihtanut muiden valmennuksiin ...
Ei kai valmennuksia tarvitse montaa ottaa ettei jo osaisi😆
Jos yhen valmennuksen ostaa, kyllähän senjälkeen jo ossaa syyä ja maran neuvojen mukkaan reenata. Jos tarvii vertaistukea painonhallintaan niitähän löytyy netistä erilaisia ryhmiä missä puolin ja toisin tsemppaavat toisiaan. Mihin sitä maraa enää tarvittee. Miten niitä asiakkaita riittää kun nettivalmennuksia on vähän jokaisella.
Hölmöt. Ei se ollut Hangon tiluksilta vaan normi kuppila Hangossa, ja baarin asiakkaita 😂
Sofia haluaa että Niko tulee taistelemaan hänestä ja lähettää instastooreissaan Nikolle vihjeitä missä ovat, mut Nikoo ei vois vähempää kiinnostaa. Stefu pyytää poistaa kaikki vihjeet ja kieltää kuvaamasta, ja tämä hiertää Stefun ja Sofian välejä. Ne Sofian "kaverit" on vaan hyvä päivän tuttuja jotka osui venematkallaan tuonne baariin, ei mitään oikeita ystäviä, mutta Sofia antaa kuvan ystävistä tarkoituksella, kun hänellä ei ole ystäviä.
Hangossa ei ole yhtään "normaalia" kuppilaa
Stefan ei halua yhteiskuvia Sofian kanssa. Eilen otettu pätkä on poistettu Instassa kun Stefu käski! Tämä suhde ei tule kestämään. Stefu jos viihtynyt 9 vuotta Martinan kanssa kertoo sen, ettei bimbot kiinnosta. Tämä on tyypillinen laastarisuhde, ajan kanssa kuihtuu. Stefan haluaa Martinan takaisin ja vielä tekee töitä sen eteen, että palaavat yhteen 💘💘
Niinkö, kertoiko hän sinulle tämän kaiken?
Haluaa vanhan marsun takaisin, mutta heitti ulos Hangosta ja Eiranrannan asunnosta? Tapaa lasta siten, että Esko tuo tapaamisiin. Aika oudolta näyttää mainitsemasi "haluaa takaisin".
eipä tainnu sepu viihtyä. riitelyä koko ajan. vihdoin pääsi pirttihirmusta eroon.
Martina käy Hangossa ja näkee Stefania. Sanonut, että heidän kommunikointi on suoraa kuten on Eskon kanssa. Meitä on tällaisia Martinan kaltaisia naisia paljon, että haluamme ilman riitoja hyvät välit ex kumppaneihin lastenkin vuoksi.
😂😂 eihän ne tee yhdessä muuta kun riitelee! Luulempa että stefan osaa nyt arvostaa Sofian rauhallisuutta ja hetkessä elämistä ja nauttimista❤! Ei tarvi pyryharakkana säntäillä koko ajan paikasta toiseen.
"Martinan kaltaisia naisia" HUH!
Ja sitten on meitä, joilla on hyvät välit lasten isään, kun olemme naimisissa hänen (huom. vain yksi) kanssaan. Eikä tulisi pieneen mieleenkään mennä vieraisiin perheen yhteisellä lomamatkalla.
Ai haluaa vai, mitä perhehelvettiä sai kestää luulempa että on kiitollinen, onnellinen, siunattu kun pääsi siitä eukosta erroon.
YES
On tainnut toinenkin saada lähdön Hangosta!
Tsemppiä Sofialle oikeuden istuntoihin.💛
Muista sinun tukenasi on paljon ihmisiä jotka toivovat Sinulle kaikkea hyvää.
Kaunis ihana Sofia 💛 ollaan hengessä mukana.
Olen iloinen heidän puolestaan.Loppu hyvin kaiki hyvin.
Menkää nyt huomenna Sofin ihalijat oikeuden eteen,ottakaa mainos kyltit joissa vaaditte ettei häntä tuomittais.Maksakaa oikeuden käynti kulut ja tuleva sakot jotka suuruudeltaan ovat varmasti mahtavat.
Sofi ja Niko ovat molemmat huummeiden käyttäjiä ja myyjiä.Turha muuta väittää.
Huomenna se selviää. Niko on se on varmaa. Sofiasta en olisi niin varma niinkuin sinä, en usko että käyttää. Onneksi se on Suomen oikeuslaitos joka tuomitsee, et sinä enkä minä!
Jännä nähdä, avasiko Niko jo sanaisen arkkunsa myös Sofiaa koskevissa asioissa. Ken elää, hän näkee...
Jos olisi puhdas pulmunen, elämäntyyli olisi muuttunut, kun käry kävi.
Kun näitä tekstejä lukee niin tulee vaan ainoana ajatuksena mieleen että Sofia itse näitä juttuja tänne veistelee. 🤣 Ei kukaan ulkopuolinen kirjoita tuollein kenestäkään.
Siinä sen taas näki, että eivät malttaneet jäädä karanteeniin, vaan Sofian tapaan piti olla esillä 24/7. Vähän on järkeä päässä. Kuvasi ihmisiä ympäriinsä, ei tainnut lupia kysellä. Pari *****blondia keimaili kuvissa. Sofian tarkoitus on selvästi viestitellä Nikolle, missä mennään. Poistettu kuva Steppulista osoitti, ettei jätkä ollut juhlatuulella, ilme oli vakava vai olisiko ollut pelokas. Stefun juhannustoivotus oli lomapaikasta, oliko tarkoitus hämätä, että viettää juhannuksen muualla.
Tuota se teettää, kun ei ole muuta tekemistä kuin bilettää. Monen kuukauden putki takana, ei pysy hetkeäkään paikallaan, ei tajua ympäristöään, kuvittelee olevansa maailmankaikkeuden keskipiste... Ei kai tarvitse selittää enempää. Ei dokaamisella tommoseks sähköjänikseksi muutu.
Säälittää jo katsella tuota menoa.
Sofia seuraa Ig:ssä Stefun siko, mutta sisko ei seuraa Sofiaa.
Kyllä tekisi pahaa katsoa, jos oma veli haksahtaisi tuollaiseen.
Sofia ja
Stefan unelmapari olette upeita .
Nanna on urheilija ja upean näköinen ilman
Turkista hankittuja kumitissejä .ostan häneltä valmennuksen
Sofia❤💚💙
Stefan
Tämä pari ei enää kiinnosta. Katseet on jo Nikon elämässä.
Kyllä kiinnostaa tämä pari kovasti ihmisiä😄😍! Niko lakkaa kiinnostamasta kun palaa vankilaan. Martan nobody palohenkilö ei ole millään tasolla mielenkiintoinen, jättää täysin kylmäksi. Okey ehkä hyvät vatsalihakset mutta se ei riitä. Ei ole aikuisen miehen karismaa.
Termospullon teiniseurue oli noloa katottavaa Hangossa. Klo 21 niin nämä oli jo pää täynnä ja ulosanti oli sellasta örinää. Noloa mut ihan ok, kun pöydässä oli muutama kati 12 karvaton tuotu esittää. Sit tämä white farkku hyi se haisi jonkun hajuveden kanssa siinä.
Odotetaan vaan päivää jolloin nuokin eroaa. Tyhmä mies tuo stefu, sofi ei ole penninkään arvoinen eikä siinä ole rakkautta yhtään.
Sohvalla ei ole ystäviä, petollinen ja kateellinen nainen. Kuka jaksaisi kokoajan omaa naamaansa kuvaavaa narsistia. Ja kyllä oli myötähäpeä sohvasta hangosta, tunsi kai humalassaan olevansa suuri ihailtava julkimo, oikeasti pelkkä häpeä täytti meidät lähellä olleet.