Ovat julkisia mutta Iltasanomat sensuroi, mitäköhän niissä oikein on...
"Viestittelystä ilmenee, että pariskunnalla oli ollut isosanaista riitaa jo aiemmin illalla jonkin anniskelupaikan tiskillä. Edetessään viestittely eteni huomattavan alatyyliseksi. IS ei referoi näitä viestejä, koska tarkoitus ei ole nolata kumpaakaan osapuolta, vaan taustoittaa syyttäjien väitteitä Belórfin osallisuudesta Ranta-ahon rikolliseen toimintaan."
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006551304.html?utm_campaign=is_tf&utm_term=1&utm_source=tf-other&utm_medium=promobox
Sofian ja Nikon alatyyliset viestit
15
761
Vastaukset
- Anonyymi
Onkohan Niko solvannut Sofiaa marokkolaiseksi...
- Anonyymi
Toivottavasti Seiska julkaisee nuo viestit!
- Anonyymi
olishan soffee voinu nostaa kytkintä. ilmainen luxus elämä voitti , jatkoi rikollispiireissä olishan soffee voinu, paljastaa naccin poliiseille, sillä siitä olis päässy.
- Anonyymi
Kummatkin ovat julkisuuden henkilöitä, kyllä viestit voi, saa ja pitää julkaista, kansalla on oikeus tietää.
- Anonyymi
Et ole tosissasi. Julkisuuden ihmisilläkin on yksityiselämä. Ei lukijoiden ole tarpeellista tietää, mitä niissä viesteissä sanottiin. Tuo on pelkkää uteliaisuutta, ei liity käsiteltävään asiaan. Kyllä aikuinen lukija osaa kuvitella, mistä on kyse.
- Anonyymi
Viesteistä paistaa Nikon ääretön lapsellisuus. Tyyppi siis ihan oikeasti leveilee tuoreelle ihastukselle jostain liivipomo kaverista ja lähettelee kuvia Naccista kylässä. Ihan helvetin nolo jätkä. Pitää kyllä sanoa, ettei Sofiakaan ihan penaalin terävin kynä ole, kun tuon matkaan lähti, mutta ehkä Niko osasi puhua pyörryksiin ja leveillä omaisuudelle. Niko ei taida tajuta, kuinka paljon sille selän takana nauretaan alamaailmassa. Ihan dorka.
- Anonyymi
Mitä niissä alatyylisissä viesteissä sanotaan?!
- Anonyymi
Nacci ja Nikon sisar ovat rakastuneita, siinä toinen vuosisadan rakkaustarina!
- Anonyymi
Jospa nämä nyt olisivat sellaisia seksiviestejä. Kuka nyt haluaisi omia sellaisia näyttää omille tutuille.
- Anonyymi
Eivät ole seksiviestejä vaan ovat haukkuneet toisiaan alatyylisesti. Jokainen voi kuvitella millaista kieltä mies ja nainen käyttää kun ollaan vihaisia ja viina tai huumehuuruissa. Varmasti K-18 aineistoa, ei sovellu Iltasanomiin joka kuitenkin on koko perheen lehti.
- Anonyymi
😂😂😂
Sori, pakko nauraa. Muistui juuri, miksi tosiaankin olen pysynyt sinkkuna. Samaa suhdepaskaa aina ja iänkaikkisesti. Mies haluu tehä oman päänsä mukaan ja nainen kitisee mitään kuitenkaan saavuttamatta.
En oikein mitenkään usko, että Sofia on paatunut rikollinen jolla on oma tärkeä osuutensa. Jos onkin vetänyt vähän laillisen rajan yli, niin ensikertalaisena ja miehensä elättinä tuskin on realistisesti ollut muuta vaihtoehtoa.
Se, että kumppani on rikollinen, ei vielä ole syy erolle, ihan realistisesti. Ei oma puoliso ole velvoitettu toimimaan toisen tuomarina. Tai että olisi velvoitettu jättämään kotinsa ja turvatun toimeentulonsa, koska puoliso ei suostu olemaan rehellinen.
Niin myötä, kuin vastoinkäymisissä. Nyt myös katumattoman Nikon olisi syytä suhtautua Sofiaan vähemmän tuomitsevasti, kun kerran on koko homman poikiensa kanssa järjestänyt.
Mahtavaa draamaa!👌
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1584525Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville734287Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.133436Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1313038- 1882762
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa391787- 721562
Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka591513Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1191260IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih181185