Sofian ja Nikon alatyyliset viestit

Anonyymi

Ovat julkisia mutta Iltasanomat sensuroi, mitäköhän niissä oikein on...

"Viestittelystä ilmenee, että pariskunnalla oli ollut isosanaista riitaa jo aiemmin illalla jonkin anniskelupaikan tiskillä. Edetessään viestittely eteni huomattavan alatyyliseksi. IS ei referoi näitä viestejä, koska tarkoitus ei ole nolata kumpaakaan osapuolta, vaan taustoittaa syyttäjien väitteitä Belórfin osallisuudesta Ranta-ahon rikolliseen toimintaan."

https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006551304.html?utm_campaign=is_tf&utm_term=1&utm_source=tf-other&utm_medium=promobox

15

756

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onkohan Niko solvannut Sofiaa marokkolaiseksi...

    • Anonyymi

      Toivottavasti Seiska julkaisee nuo viestit!

      • Miks ne sua kiinnostaa?


    • Anonyymi

      olishan soffee voinu nostaa kytkintä. ilmainen luxus elämä voitti , jatkoi rikollispiireissä olishan soffee voinu, paljastaa naccin poliiseille, sillä siitä olis päässy.

    • Anonyymi

      Kummatkin ovat julkisuuden henkilöitä, kyllä viestit voi, saa ja pitää julkaista, kansalla on oikeus tietää.

      • 🤣🙈


      • Anonyymi

        Et ole tosissasi. Julkisuuden ihmisilläkin on yksityiselämä. Ei lukijoiden ole tarpeellista tietää, mitä niissä viesteissä sanottiin. Tuo on pelkkää uteliaisuutta, ei liity käsiteltävään asiaan. Kyllä aikuinen lukija osaa kuvitella, mistä on kyse.


    • Anonyymi

      Viesteistä paistaa Nikon ääretön lapsellisuus. Tyyppi siis ihan oikeasti leveilee tuoreelle ihastukselle jostain liivipomo kaverista ja lähettelee kuvia Naccista kylässä. Ihan helvetin nolo jätkä. Pitää kyllä sanoa, ettei Sofiakaan ihan penaalin terävin kynä ole, kun tuon matkaan lähti, mutta ehkä Niko osasi puhua pyörryksiin ja leveillä omaisuudelle. Niko ei taida tajuta, kuinka paljon sille selän takana nauretaan alamaailmassa. Ihan dorka.

      • Anonyymi

        Mitä niissä alatyylisissä viesteissä sanotaan?!


      • Anonyymi

        Nacci ja Nikon sisar ovat rakastuneita, siinä toinen vuosisadan rakkaustarina!


    • Anonyymi

      Jospa nämä nyt olisivat sellaisia seksiviestejä. Kuka nyt haluaisi omia sellaisia näyttää omille tutuille.

    • Anonyymi

      Eivät ole seksiviestejä vaan ovat haukkuneet toisiaan alatyylisesti. Jokainen voi kuvitella millaista kieltä mies ja nainen käyttää kun ollaan vihaisia ja viina tai huumehuuruissa. Varmasti K-18 aineistoa, ei sovellu Iltasanomiin joka kuitenkin on koko perheen lehti.

    • Anonyymi

      😂😂😂

      Sori, pakko nauraa. Muistui juuri, miksi tosiaankin olen pysynyt sinkkuna. Samaa suhdepaskaa aina ja iänkaikkisesti. Mies haluu tehä oman päänsä mukaan ja nainen kitisee mitään kuitenkaan saavuttamatta.

      En oikein mitenkään usko, että Sofia on paatunut rikollinen jolla on oma tärkeä osuutensa. Jos onkin vetänyt vähän laillisen rajan yli, niin ensikertalaisena ja miehensä elättinä tuskin on realistisesti ollut muuta vaihtoehtoa.

      Se, että kumppani on rikollinen, ei vielä ole syy erolle, ihan realistisesti. Ei oma puoliso ole velvoitettu toimimaan toisen tuomarina. Tai että olisi velvoitettu jättämään kotinsa ja turvatun toimeentulonsa, koska puoliso ei suostu olemaan rehellinen.

      Niin myötä, kuin vastoinkäymisissä. Nyt myös katumattoman Nikon olisi syytä suhtautua Sofiaan vähemmän tuomitsevasti, kun kerran on koko homman poikiensa kanssa järjestänyt.

      Mahtavaa draamaa!👌

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta

      Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark
      Maailman menoa
      226
      7017
    2. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

      Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
      Maailman menoa
      333
      4909
    3. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

      Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
      Ikävä
      150
      3710
    4. Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue

      Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää
      Maailman menoa
      120
      3507
    5. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

      Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
      Maailman menoa
      76
      3446
    6. Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia

      ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi
      Tunteet
      56
      2945
    7. Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon

      Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon
      Pyhäjärvi
      270
      2769
    8. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

      Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
      Maailman menoa
      84
      2480
    9. Tiedän ettei

      Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
      Ikävä
      25
      2406
    10. Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?

      Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas
      Maailman menoa
      97
      2039
    Aihe