Ovat julkisia mutta Iltasanomat sensuroi, mitäköhän niissä oikein on...
"Viestittelystä ilmenee, että pariskunnalla oli ollut isosanaista riitaa jo aiemmin illalla jonkin anniskelupaikan tiskillä. Edetessään viestittely eteni huomattavan alatyyliseksi. IS ei referoi näitä viestejä, koska tarkoitus ei ole nolata kumpaakaan osapuolta, vaan taustoittaa syyttäjien väitteitä Belórfin osallisuudesta Ranta-ahon rikolliseen toimintaan."
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000006551304.html?utm_campaign=is_tf&utm_term=1&utm_source=tf-other&utm_medium=promobox
Sofian ja Nikon alatyyliset viestit
15
729
Vastaukset
- Anonyymi
Onkohan Niko solvannut Sofiaa marokkolaiseksi...
- Anonyymi
Toivottavasti Seiska julkaisee nuo viestit!
- Anonyymi
olishan soffee voinu nostaa kytkintä. ilmainen luxus elämä voitti , jatkoi rikollispiireissä olishan soffee voinu, paljastaa naccin poliiseille, sillä siitä olis päässy.
- Anonyymi
Kummatkin ovat julkisuuden henkilöitä, kyllä viestit voi, saa ja pitää julkaista, kansalla on oikeus tietää.
- Anonyymi
Et ole tosissasi. Julkisuuden ihmisilläkin on yksityiselämä. Ei lukijoiden ole tarpeellista tietää, mitä niissä viesteissä sanottiin. Tuo on pelkkää uteliaisuutta, ei liity käsiteltävään asiaan. Kyllä aikuinen lukija osaa kuvitella, mistä on kyse.
- Anonyymi
Viesteistä paistaa Nikon ääretön lapsellisuus. Tyyppi siis ihan oikeasti leveilee tuoreelle ihastukselle jostain liivipomo kaverista ja lähettelee kuvia Naccista kylässä. Ihan helvetin nolo jätkä. Pitää kyllä sanoa, ettei Sofiakaan ihan penaalin terävin kynä ole, kun tuon matkaan lähti, mutta ehkä Niko osasi puhua pyörryksiin ja leveillä omaisuudelle. Niko ei taida tajuta, kuinka paljon sille selän takana nauretaan alamaailmassa. Ihan dorka.
- Anonyymi
Mitä niissä alatyylisissä viesteissä sanotaan?!
- Anonyymi
Nacci ja Nikon sisar ovat rakastuneita, siinä toinen vuosisadan rakkaustarina!
- Anonyymi
Jospa nämä nyt olisivat sellaisia seksiviestejä. Kuka nyt haluaisi omia sellaisia näyttää omille tutuille.
- Anonyymi
Eivät ole seksiviestejä vaan ovat haukkuneet toisiaan alatyylisesti. Jokainen voi kuvitella millaista kieltä mies ja nainen käyttää kun ollaan vihaisia ja viina tai huumehuuruissa. Varmasti K-18 aineistoa, ei sovellu Iltasanomiin joka kuitenkin on koko perheen lehti.
- Anonyymi
😂😂😂
Sori, pakko nauraa. Muistui juuri, miksi tosiaankin olen pysynyt sinkkuna. Samaa suhdepaskaa aina ja iänkaikkisesti. Mies haluu tehä oman päänsä mukaan ja nainen kitisee mitään kuitenkaan saavuttamatta.
En oikein mitenkään usko, että Sofia on paatunut rikollinen jolla on oma tärkeä osuutensa. Jos onkin vetänyt vähän laillisen rajan yli, niin ensikertalaisena ja miehensä elättinä tuskin on realistisesti ollut muuta vaihtoehtoa.
Se, että kumppani on rikollinen, ei vielä ole syy erolle, ihan realistisesti. Ei oma puoliso ole velvoitettu toimimaan toisen tuomarina. Tai että olisi velvoitettu jättämään kotinsa ja turvatun toimeentulonsa, koska puoliso ei suostu olemaan rehellinen.
Niin myötä, kuin vastoinkäymisissä. Nyt myös katumattoman Nikon olisi syytä suhtautua Sofiaan vähemmän tuomitsevasti, kun kerran on koko homman poikiensa kanssa järjestänyt.
Mahtavaa draamaa!👌
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista
ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv4143302Sanna on pakottaja, domina
Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k1022468On ilmiselvää, että väärä maahanmuutto on Suomea pilannut jo paljon
Väärä maahanmuutto tarkoittaa siis tulijoita Lähi-Idän ja Afrikan islamilaisista maista, eli muslimeita. He ovat kiistat632385Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle
Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,12349Skodan hankintaan painostaminen toi potkut
Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll282074Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua
Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle1921554Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue
"Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel121372Sukupuolen merkitys elämässäsi?
Jäin tuossa toista ketjua lukiessani miettimään seuraavaa ... Kuinka paljon koet sukupuolesi vaikuttavan/vaikuttaneen el2031184Kyllä minua hävettää nainen tämä tilanne
niin kuin se teki silloin aiemminkin. Monellakin tasolla ei minulta sopivaa. Herätät minussa vain niin vahvoja tunteita,441142- 931071