Onko kokemuksia? Paikka tuntui mukavalta ja rauhalliselta nakuiluun.
Laakson kalliot
5
537
Vastaukset
- Anonyymi
Enpä suosittele,siellä ei ole kuin 70 ukkoja ravaamassa puskissa ja kyttäilemässä...säälittävä paikka...
- Anonyymi
Mystinen tunnelma siellä kyllä on. En ehkä itsekseni menisi juuri sinne, koska parempiakin paikkoja natuiluun on. Mutta jos saisin pari naispuolista ystävää lähtemään mukaan piknikille, niin sitten voisi ehkä mennäkin.
- Anonyymi
Sä kärsit suunnattomasti pikkukikkelin takia siitä on tullut pakkomielle.Olet varmaan ainut ämmä maailmassa jolle se on ongelma.Et ole tajunnut sulla on vaan niin iso ja löysä vittu.
- Anonyymi
Hassu paikka. Joka ukko istuu omassa puskassa 'ottaa aurinkoa'. En tiedä onko heteroita jotka epätoivossa odottaa, että siihen tulisi joku päivä nainen, vai homoja jotka ei kukaan uskalla mennä toisen puskaan.
- Anonyymi
Ja nämä jotka jaksaa kävellä alueella tuntitolkulla edestakaisin nähdäkseen hiukan paljasta ihoa...olevinaan puhuvat kännykkään/tekstaavat...tuntikaupalla...yleensä vanhoja äijiä,hyi helvetti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Petteri Orpo on satusetä
Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi422998Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj872906SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1602812Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis2012105- 1121978
Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä151963Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi501579Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li371564Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3701421- 871061