Laskevatko osakkeet seuraavan parin päivän aikana?

Kannattaako nyt myydä ja ostaa takaisin myöhemmin?
458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Seuraa USA:n futuureja ja aamulla Kauko-Idän pörssejä.
Useimmiten antavat suuntaa Helsingin pörssille.

Äänestä

Aina kannattaa.

Äänestä

ei kello 23:09 pysty edes myymään osakeita

Äänestä

Oikea vastaus on luonnollisesti, että jos sinun pitää täältä kysellä neuvoja niin kannattaa ihan saman tien unohtaa kaikenlainen treidailu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kannattaako nyt myydä ja ostaa takaisin myöhemmin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu