Mitens helteet näkyi viime viikonloppuna nakurannalla? Havaitsiko muutkin lievää seksihellettä? Ainakin pareja oli liikkeellä..
Yyteri helteet
5
948
Vastaukset
- Anonyymi
Idiootit siellä käy
- Anonyymi
Olemme sitten idiootteja, mutta rantahan on kaunis alueena ja sinne mahtuu niin uikkareissa kuin ilmankin. Olimme juhannuksen aikaan vaimon kanssa ohikulkumatkalla ja uteliaisuudesta kävimme rannalla ja otimme aurinkoa dyynien suojassa. Vaimo tykkää ottaa aurinkoa rajattomana ja niin teimme nytkin.
Ihan rauhassa saatiin olla. Toki muutamia miehiä kulki ohitsemme ja yksi pariskunta, mutta liikkuuhan rannalla väkeä.
Oiskohan täällä välillä paikasta turhan paisuteltuja juttuja. Vaikka jos jotkut haluaa dyyneillä vaikka naida, niin siitä vaan, jos joku paheksuu, niin onko pakko mennä katselemaan. - Anonyymi
Me kyllä naitiin vähän pidemmällä lähellä metsikköä. Ihan sitä varten paikalle tultiin, eikä kukaan meitä häirinnyt. Kauempaa liikkui joku yksinäinen, mutta enempää väkeä ei lähellämme ollut. Saatiin ihan rauhassa nautiskella auringosta ja toisistamme.
- Anonyymi
Ymmärsin et oli XU porukkaa liikkellä just sillo..🤔, ainakin yhteen pariskuntaan törmättiin..
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2962636- 1971002
- 57816
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti139761- 58660
Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla
Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?17558- 51545
- 40534
Peräännytkö nainen vai mitä sanot
Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?52504- 55495