Jo toinen homoklubi on joutunut lakkauttamaan palveluiden tarjoamisen, koska herkkäkorvaiset turistit eivät ole kestäneet ääntelyä.
https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000006561286.html
Nazima raivoissaan Stadin homokerhojen kohtalosta
39
54
Vastaukset
- Anonyymi
Touko-pouko joutuu käymään Ruotsissa edelleenkin.
- Anonyymi
Ai askartelemassa paskartelemassa?
- Anonyymi
Onko nyt afganistanilaisen tanssipoikakulttuurin suomalainen versio uhattuna?
Onnittelut vain teille helsinkiläiset tästä asioitanne ajavasta kaupunginjohtajasta.- Anonyymi
Nazima, sinnetänne, vapaapaska......ihanko oikeasti te hesalaiset valitsitti nuo johtamaan tuppukyläänne?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nazima, sinnetänne, vapaapaska......ihanko oikeasti te hesalaiset valitsitti nuo johtamaan tuppukyläänne?
Ei todellakaan valittu, poliittista lemänkauppaa.
- Anonyymi
Eihän täällä mitään homokerhoja tarvita, pervot kokoontukoon kaapissa
- Anonyymi
nazi kirjoitti:
Tietysti se sattuu kun peräsuolta revitään hajalle.
Tuskanhuudot leviävät laajalti.Tuoretta peräsuolta, Fingerpori 3.9.2007: Stripissä nähdään Peräsuon kylässä sijaitsevan puutarhan tuotteita myynnissä torilla, jossa niitä mainostetaan kyltillä "tuoretta ja maukasta Peräsuolta". Tässä yhteydessä Peräsuolta-sanassa on kysymys kylän sijaan peräsuolesta.
- Anonyymi
Pitäskö nyt tukea näitä vähemmistöseksuaaleiden paikkoja vai mitä tarkoittaa kaupungin tukeminen?
- Anonyymi
Voi herranjestas sentään?
Mikä se tämän Nasiman koulutus on, että näinkin hyvässä virassa voi toimia? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi herranjestas sentään?
Mikä se tämän Nasiman koulutus on, että näinkin hyvässä virassa voi toimia?Tuossa saattaa olla jotain tietoja: http://nasima.fi/curriculum-vitae/
Ellei ole tekaistuja kuten eräällä persuttarella kopiogradu. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voi herranjestas sentään?
Mikä se tämän Nasiman koulutus on, että näinkin hyvässä virassa voi toimia?Varmaan jossain koulussa on oppinut lukemaan, sehän riittää kun on oikean puolueen jäsen, demareilla vaikka presidentiksi saakka.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuossa saattaa olla jotain tietoja: http://nasima.fi/curriculum-vitae/
Ellei ole tekaistuja kuten eräällä persuttarella kopiogradu.Hän mainitsemasi "persutar" pitää sentään huolta korkeasta ja puhtaasta moraalista, josta sinäkään et näytä tajuavan hölynpölyä. Millähän gradulla vihreät mätysti lakia kasaan, että saivat myytyä suomen maa-alueita venäläisille, ja olrette vaatimassa sukurutsausta ja eläinpornoa lailliseksi, ym, vastaavia härskejä persereiän hajuisia hommia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hän mainitsemasi "persutar" pitää sentään huolta korkeasta ja puhtaasta moraalista, josta sinäkään et näytä tajuavan hölynpölyä. Millähän gradulla vihreät mätysti lakia kasaan, että saivat myytyä suomen maa-alueita venäläisille, ja olrette vaatimassa sukurutsausta ja eläinpornoa lailliseksi, ym, vastaavia härskejä persereiän hajuisia hommia.
Mitä sä sekoilet? Käytätkö huumeita?
- Anonyymi
Akka mäelle mahdollisimman pikaisesti
- Anonyymi
onko turhapaikanhakijat nykyjään turisteja
- Anonyymi
Hän on suorittanut yhteisöpedagogin ja valtio-opin opintoja.[6] (wikipediasta)
eli, toisin sanoen
Onko koskaan valmistunut miksikään?- Anonyymi
Miksi pitäisi valmistua miksikään? Koulujen käynti on lahjattomia varten.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi pitäisi valmistua miksikään? Koulujen käynti on lahjattomia varten.
Ei ole siis mitään tutkintoa tällä ihmisellä.
Viimeksi se itki, että pohjoismaat ovat epäonnistuneet, kun musu heitti tyttärensä parvekkeelta. Nyt kun homobaarin desibelit olivat melurajalla niin Helsinki on epäonnistunut. Koskaan ei ole vähemmistössä vikaa vaan aina jossain muualla. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole siis mitään tutkintoa tällä ihmisellä.
Viimeksi se itki, että pohjoismaat ovat epäonnistuneet, kun musu heitti tyttärensä parvekkeelta. Nyt kun homobaarin desibelit olivat melurajalla niin Helsinki on epäonnistunut. Koskaan ei ole vähemmistössä vikaa vaan aina jossain muualla.Mitä sillä tutkinnolla tekee? Tuskin toimii edes vessapaperina.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä sillä tutkinnolla tekee? Tuskin toimii edes vessapaperina.
Käytännössä se nyt jollain tavalla kuitenkin kertoo siitä, että ihmisellä on pitkäjänteisyyttä ja sitkeyttä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Käytännössä se nyt jollain tavalla kuitenkin kertoo siitä, että ihmisellä on pitkäjänteisyyttä ja sitkeyttä.
Miten sen siitä näkee? Lähinnä se osoittaa ihmisen olevan työnvälttelijä.
- Anonyymi
Husu Husseinkin on yhteisopedagogi koulutukseltaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miten sen siitä näkee? Lähinnä se osoittaa ihmisen olevan työnvälttelijä.
Poliitikot pyrkivät valitsemaan sanansa tarkkaan, mutta välillä mennään pieleen. Tutustu suomalaisten ja ulkomaalaisten poliitikkojen surkuhupaisiinkin möläytyksiin.
Sitaatit on kerätty Sami Hantulan kirjasta Eläköön demokratia! - Muistinmenetyksiä, muunneltuja totuuksia ja muita poliittisia päästöjä sekä ulkomaisilta verkkosivuilta.
Suomesta
”Se oli yleisvastaus.” (Matti Vanhanen ristiriitaisesta vaalirahoituskommentistaan vuonna 2008)
”Joskus pitää vähän taiteilla sanojen kanssa. Jos ei pysty vastaamaan, pitää olla vastaavinaan.” (Matti Vanhanen vuonna 2010)
”Hän jatkaa ikuisesti. Meillä on maailman paras kokoomuksen puheenjohtaja.” (Henna Virkkunen Jyrki Kataisesta vuonna 2009)
”Suomalaisen puolueen johtajaksi sopii kohta vain psykopaatti tai tomppeli. Psykopaatti ei välitä ja tomppeli ei ymmärrä.” (Timo Soini vuonna 2009)
”Lissabonin sopimus on ihan butrosbutroskalia, ei siitä suomalainen mitään ymmärrä.” (Timo Soini vuonna 2009)
”Helsinki on erittäin turvallinen – ei tietenkään tarvitse mennä tyrkyttämään itseään pimeällä johonkin pusikoihin.” (Paavo Lipponen vuonna 2005)
”Ei ole sukua, mutta sillehän minä en sattumalta voi mitään, että hän on vaimoni sisar.” (Kauko Juhantalo kaavoituspäällikön jääviydestä vuonna 2005)
”Kun annetaan vähän rentouttavaa, esimerkiksi otetaan pieni huikka ja lähdetään liikenteeseen, autoilija on paljon parempi liikenteessä esimerkiksi tämmöisissä kaupungeissa kuin Helsinki.” (Pertti ”Veltto” Virtanen vuonna 2007)
Aivan ja työnvälttelijöitä riittää.
”Koen olevani siilinjärveläinen.” (Espoossa asuvan Jyrki Kataisen peruste nostaa eduskunnan kulukorvausta vuonna 2009)
”Joku linja pitää olla, vaikka se olisi vähän huonompikin.” (Hannes Manninen vuonna 2007)
”Tunsin ikään kuin tulleeni raiskatuksi.” (Kimmo Kiljunen asuntomurrostaan vuonna 2008)
- Anonyymi
Mitä Nasiman kotimaassa tehdään homoille?
- Anonyymi
Niistä tehdään ministereitä Afganistanin hallintoon, ainakin 90-luvulla.
- Anonyymi
Ei mitään, nehän saavat vapaasti panna tanssipoikia
- Anonyymi
Mitäs täällä Suomessa niille tehdään?
- Anonyymi
Lähi-idässä homostelu on kaikkein yleisimpää, koska tyttöjä varjellaan sukupuoliyhteydeltä.
Asiasta vain vaietaan samaan tapaan uskonhörhöyden nimiin kuin lesta-hellareissa
- Anonyymi
Toimiiko natsima nykyään Setankin hyväntahdon lähettiläänä ?!?!
- Anonyymi
Eikö noilla päättäjillä ole muuta tekemistä, kun edistää kaikkea perverssiä ja epänormaalia käyttäytymistä Suomessa ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö noilla päättäjillä ole muuta tekemistä, kun edistää kaikkea perverssiä ja epänormaalia käyttäytymistä Suomessa ?
Kyllähän vähemmistöerityistä kulttuuria pitää tukea.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö noilla päättäjillä ole muuta tekemistä, kun edistää kaikkea perverssiä ja epänormaalia käyttäytymistä Suomessa ?
Pitäisi olla, mutta tässä tapauksessa ei.
- Anonyymi
Nasiman paikka on olla Afganistanissa hoitamassa naisten ja tyttöjen asioita, ei koskaan eikä missään tilanteessa Suomessa. Vaikka Nasima onnistuisi kuinka hyvin tahansa Suomessa, niin maailmankaikkeus rankaisee häntä, koska hän teki kaiken (omasta mielestään hyvän) väärässä paikassa. Nasima; lähde kiiruimman vilkkaisesti Afganistaniin, tee parhaasi siellä naisten hyväksi. Vain näin sinut armahdetaan tuomiosta, joka sinulla jo nyt on, ja joka toteutuu sellaisenaan, jos pysyt Suomessa.
- Anonyymi
Nazima on uskonnoltaan muslimi, mutta hän on kovin huono muslimi, ja Allahin palvelija.
Homoseksuaalisuutta ei tule edistää millään tavoin, vaan homot tipautettava talon katolta asfalttiin. Nazima on paha noita-akka, vääräuskoinen, jumalansa kieltäjä.- Anonyymi
Ihminen on syntyjään homo, jos on ollakseen. Ei sitä voi edistää millään tavalla.
- Anonyymi
Jossainhan naistenlehdessä hän kertoi nähneensä Saatanan yökerhossa. Onko muslimeilla joku erityinen Saatana ?
- Anonyymi
VAi onko se Aktiivimallin vastustaja? Penteleen laiska!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
VAi onko se Aktiivimallin vastustaja? Penteleen laiska!
Muslimien saatana aiheuttaa naisille menstruaation.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3367372Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss774719- 2083215
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243087- 751995
- 1531896
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2181824Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1661597Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201558- 891468