Puolan presidentin vaaleissa voittajaksi selvisi Laki ja Oikeuspuoluetta edustava istuva presidentti Andrzej Duda. Hänellä on terveet ja oikeudenmukaiset näkemykset avioliitosta, perheestä ja seksuaalisista asioista. Avioliitto tulee siten Puolassakin olemaan se, minkä Jumala on säätänyt jo ensimmäisille ihmisille eli miehen ja naisen välinen liitto.
Paljon onnea ja menestystä Andrzej Dudalle hänen uudella presidenttikaudellaan ja taistelussa siveellisten ja moraalisten arvojen puolesta!
Iloisia uutisia Puolasta!
4
107
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä todisteita sinulla on, että jumala olisi jotain säätänyt?
- Anonyymi
No, mehän sen, tai siitä, maksamme. Sinä ehkä riemuiten.
- Anonyymi
Antikristus Soros tuki kovasti rahallisesti ja muutenkin sitä ”liberaalia” vastaehdokasta.
- Anonyymi
Tyrannihan se mies on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke603026- 1362184
- 921808
- 1641435
- 651366
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?731351- 831316
- 691132
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771100Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341038