Minkälaiselle eläinlääkärille pitäis mennä että noita Viagroita sais kokeiltavaksi ?
Mistä noita saa
11
425
Vastaukset
- Anonyymi
Mene sellaiselle joka kuohii pallisi pois kyselemättä.
- Anonyymi
Just niin
- Anonyymi
Ihan tavalliselta terveyskeskuslekurilta saa.
- Anonyymi
Tavallinen lääkäri kirjottaa. Mutta parempi Viagraa on Cialis. 1tbl vaikuttaa käytännössä koko vkl.
- Anonyymi
Otsikon luettuani mietin jo kuumeisesti, että mistä se noita oikeesti sitten saa. Tuli mieleen Milla Magia, joka saa Roopelta (tai pikemminkin ottaa). Hannussa ja Kertussa noita saa taas uunista, liekkejä. Ja eikös se ole niin, että ilkeä noita saa aina palkkansa. Mitähän muita noita noitia on, jotka saa jostain.....kummallisia ajatuksia näin kesäisenä keskiviikkona.
Eläinlääkäri ei ole oikea paikka.
TK lääkäri voi kirjoittaa reseptin.
Ehkä sinne on vaikea päästä, niin yksityisille lääkärille sitten.
Viegrraa ei kannata ostaa, eikä Cialista.
Samaa vaikuttavaa ainetta on halvemmissa rinnakkaislääkkeissä.
Kyllä lääkäri tietää.
Ihan vaan huvikseen ei kannata lääkkeitä kokeilla. Vain jos sinulla on oikea tarve niille.- Anonyymi
[email protected] löytyy viagraa ja cialista.
- Anonyymi
Tuotemerkkiväärennöksiä tietysti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuotemerkkiväärennöksiä tietysti.
Ei vaan aitoa apteekki tavaraa.
[email protected]
- Anonyymi
Hei! Kutsumme sinut käymään uudessa chatissa! Meitä on yli miljoona! 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/Y6t6E0
- Anonyymi
Täältä löydät nopeasti sukupuolta, suhteita, treffit 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/G7j5A7
Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481281- 1581097
- 61977
- 8772
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli180771Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27756Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51751- 11739
- 346718
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78675