Ollaanko enkeleitä toisillemme?

Suomi on nyt paljon vakavampi ja ikävämpi maa. Kiitos Jope että olit olemassa!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuinka paljon mahtuu pieneen Hiaceen. Suru :(

Äänestä

Vaikka sinut syliini painaisin
Voin olla kaukana jossakin
Mutta palaan varmasti, rakkahin
Vaivuin hetkeksi muistoihin

Nuku hyvin Jope.

Äänestä

Jope oli ehdottomasti Suomen kautta aikain parhaimpia viihdetaiteilijoita!

Äänestä
  • Kylöä ehdottomasti näin oli. Rip Jope

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Suomi on nyt paljon vakavampi ja ikävämpi maa. Kiitos Jope että olit olemassa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu