Tyylikäs Audi A6

Anonyymi

Todella tyylikäs auto tuo Audi A6 etenkin sisätiloiltaan. Ulkoasussa en havainnut suurtakaan muutosta. Autosta löytyi vain yksi merkittävä ongelma, hinta. Ainakin minulle auto jää haaveeksi ilman lottovoittoa, mutta ainahan voi haaveilla.

9

73

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minulla tuo jäi taas kauppaan, vaikka rahaa oli sellainen ostaakin. VW groupin ongelmat tietäen ostin luotettavamman menopelin.

      • Anonyymi

        Laitoitko ihan sähköfillarin, voi se pettää sekin vielä joskus.


      • Anonyymi

        Minun neljän vuoden ikäinen passatti menee vaihtoon lähiaikoina ja todennäköisesti uusi autoni on juuri tämä uusi Audi A6.


      • Anonyymi

        Voi sinua Toyotan omasetä, ei sulla ole varaa kunnon autoon ja siksi olet katkera 3000 euron Toyotakuski.


    • Anonyymi

      Hanki A4, se on halvempi ja lähes samankokoinen.

    • Anonyymi

      merkittävin ongelma audissa on sen paska tekniikka öljynkulutus ym... autoista ymmärtävä välttää vag tuotteita

      • Anonyymi

        Tuo valitusjuna meni jo, jäit kyydistä.


    • Anonyymi

      Heh. Audipojut luulee saavansa jotakin laatua. Vaikka kuinka täällä kerrotaan vioista Audin kanssa niin kerta toisensa jälkeen sorrutaan moiseen murheenkryynin. Järkipuhe ei auta.Niinkuin juoppo sanoo lopettavansa niin hetken päästä sorrutaan juomaan.Ostakaa vain itsehän maksatte.
      Ps Ei ole myöskään Toyotaa.

    • Anonyymi

      Kuka nyt romulla haluaa ajella.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joskus mietin

      miten pienestä se olisi ollut kiinni, että et koskaan olisi tullut käymään elämässäni. Jos jokin asia olisi mennyt toisi
      Ikävä
      26
      5721
    2. Miten reagoisit

      Jos ikäväsi kohde ottaisi yhteyttä?
      Ikävä
      88
      3794
    3. Ryöstö hyrynsalmella!

      Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313
      Hyrynsalmi
      59
      3515
    4. Mitä haluaisit sanoa

      Nyt kaivatullesi?
      Ikävä
      224
      2900
    5. Olisiko kaivattusi

      Sinulle uskollinen? Olisitko itse hänelle?
      Ikävä
      61
      2767
    6. Ihana nainen

      Suukotellaanko illalla?☺️ 🧔🏻🫶
      Ikävä
      52
      2695
    7. Sukuvikaako ?

      Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne
      Iisalmi
      32
      2530
    8. Ootko koskaan miettinyt että

      miksi kaivatullasi ei ole puolisoa?
      Ikävä
      153
      2420
    9. Huomenta ihana

      Mussu ❤️.
      Ikävä
      31
      2005
    10. Avustettu itsemurha herättää vahvoja tunteita - Laillista Sveitsissä, ei Suomessa

      Hilkka Niemi sairastaa harvinaista PLS-sairautta. Hilkan on elettävä loppuelämänsä parantumattoman sairauden kanssa, jok
      Maailman menoa
      121
      1736
    Aihe