Uudelleen, uudelleen kuiskaan mä vain uudelleen
huulesi on huulillain,
Rakkauden tunteen silmissäs nään, nyt sekä aina
vierelles jään.
Nyt on vain muistoja kyynelissään hiljaiset illat haaveisiin jäin,
unelmia onnen todeksi saan huomiset kaikki kanssasi jaan. jne....
Uudelleen, uudelleen ?
Anonyymi
4
117
Vastaukset
- Anonyymi
Ei tunnu olevan Eurassa romantiikkaa ollenkaan.
- Anonyymi
" Sun sielus lämpö mua johdattaa ".
- Anonyymi
Uskonut en että vois ollakaan
onneni taivas näin päällä jo maan.
Tunteilla joita en tiennytkään
oven sä aukaisit elämään. (kyllähän Eurasta romantiikkaa löytyy, kun vähän kaivetaan...)- Anonyymi
No johan pomppas.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2522308- 1921694
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä481367Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501045- 41846
- 15827
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31810Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver23778Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25776Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647