Tänäaamuna taas kiinnitin huomion tämä Maria !!!. Hame niin lyhyt reisipaljaana ! Kuvakulmaa näytettiin!😂! Eikä ole ainut mihin on kadonnu tyyli varsinkin kun ollaan lähetyksesä! Mutta se seksyys ! Pilettää mennään niin sit eri juttu😉!!!.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Ei voi keskustella, kun et mainitse ohjelmaa, jossa esiintyi.
- Anonyymi
TV ykkös aamus! En halua olla ilkeä mut jotenkin vain pistää silmään! Olin kirpputorilla kaupunkilla tuli Äiti jaTytär ja tämä tyttö 13-14v. Ja järkyttävää aivan housut peejuormus yläosassa pieniriepu!!!!!. En ollut ainut joka hmmästy kun näkyy kaik🙂! Mut tämä seksikkyyden toittaminen 🙄!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
TV ykkös aamus! En halua olla ilkeä mut jotenkin vain pistää silmään! Olin kirpputorilla kaupunkilla tuli Äiti jaTytär ja tämä tyttö 13-14v. Ja järkyttävää aivan housut peejuormus yläosassa pieniriepu!!!!!. En ollut ainut joka hmmästy kun näkyy kaik🙂! Mut tämä seksikkyyden toittaminen 🙄!
Tämä palsta on tv7.
Jos tarkoitit Yleä, niin ei ole ohjelmaa ykkösaamu.
Mitä sinun kirpputorillaolo tähän kuuluu?
Munimisesi takia ehdin jo poistaa Ylen aamun boxista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1071317Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137804Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197740Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47707Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!32695- 69682
- 47630
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59555Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29541Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530