Tänäaamuna taas kiinnitin huomion tämä Maria !!!. Hame niin lyhyt reisipaljaana ! Kuvakulmaa näytettiin!😂! Eikä ole ainut mihin on kadonnu tyyli varsinkin kun ollaan lähetyksesä! Mutta se seksyys ! Pilettää mennään niin sit eri juttu😉!!!.
Vastaukset 3
- Anonyymi
Ei voi keskustella, kun et mainitse ohjelmaa, jossa esiintyi.
- Anonyymi
TV ykkös aamus! En halua olla ilkeä mut jotenkin vain pistää silmään! Olin kirpputorilla kaupunkilla tuli Äiti jaTytär ja tämä tyttö 13-14v. Ja järkyttävää aivan housut peejuormus yläosassa pieniriepu!!!!!. En ollut ainut joka hmmästy kun näkyy kaik🙂! Mut tämä seksikkyyden toittaminen 🙄!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
TV ykkös aamus! En halua olla ilkeä mut jotenkin vain pistää silmään! Olin kirpputorilla kaupunkilla tuli Äiti jaTytär ja tämä tyttö 13-14v. Ja järkyttävää aivan housut peejuormus yläosassa pieniriepu!!!!!. En ollut ainut joka hmmästy kun näkyy kaik🙂! Mut tämä seksikkyyden toittaminen 🙄!
Tämä palsta on tv7.
Jos tarkoitit Yleä, niin ei ole ohjelmaa ykkösaamu.
Mitä sinun kirpputorillaolo tähän kuuluu?
Munimisesi takia ehdin jo poistaa Ylen aamun boxista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu521207- 16835
- 68742
- 63735
- 47704
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69698Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131625Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31585Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9560Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45518Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8510- 4492
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �109480Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24473Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113444- 16431
Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26427- 36425
- 34414
- 35409