Pukeutuminrn

Anonyymi

Tänäaamuna taas kiinnitin huomion tämä Maria !!!. Hame niin lyhyt reisipaljaana ! Kuvakulmaa näytettiin!😂! Eikä ole ainut mihin on kadonnu tyyli varsinkin kun ollaan lähetyksesä! Mutta se seksyys ! Pilettää mennään niin sit eri juttu😉!!!.

3

153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei voi keskustella, kun et mainitse ohjelmaa, jossa esiintyi.

      • Anonyymi

        TV ykkös aamus! En halua olla ilkeä mut jotenkin vain pistää silmään! Olin kirpputorilla kaupunkilla tuli Äiti jaTytär ja tämä tyttö 13-14v. Ja järkyttävää aivan housut peejuormus yläosassa pieniriepu!!!!!. En ollut ainut joka hmmästy kun näkyy kaik🙂! Mut tämä seksikkyyden toittaminen 🙄!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        TV ykkös aamus! En halua olla ilkeä mut jotenkin vain pistää silmään! Olin kirpputorilla kaupunkilla tuli Äiti jaTytär ja tämä tyttö 13-14v. Ja järkyttävää aivan housut peejuormus yläosassa pieniriepu!!!!!. En ollut ainut joka hmmästy kun näkyy kaik🙂! Mut tämä seksikkyyden toittaminen 🙄!

        Tämä palsta on tv7.

        Jos tarkoitit Yleä, niin ei ole ohjelmaa ykkösaamu.

        Mitä sinun kirpputorillaolo tähän kuuluu?

        Munimisesi takia ehdin jo poistaa Ylen aamun boxista.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      76
      7636
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      129
      3039
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      153
      1894
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      71
      1718
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      129
      1557
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      172
      1492
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      132
      1202
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      78
      879
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      50
      834
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      53
      784
    Aihe