Tänään 26.07 piipahdin asialla siellä ,huomasin ettei siellä ainakaan torjuta koronaa . Terveysalan puoti , niin huolimaton ja välinpitämätön suhtautuminen odottaviin asiakkaisiin . Paikka on kuin siankarsina , jossa tuolit ovat vieerivieressä niin kuin lihotussikalan possuille . En ainakaan minä lähde pitkään aikaan koronaa hankkimaan tuosta apteekista . Mietihän sinäkin , joka myrkkyjä haet , haluatko mennä pyydystämään tautia . Ihmeellistä , tuollainen asiakkaasta piittamattomuus !
Eteisvahtimestarina toimiva vähän ärhäkkä nainen lupasi asian esittää eteenpöin . Luulen että se ei tapahdu .
Yliopiston Apteekki / Joensuu
Anonyymi
0
92
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka1103297GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?
GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys451200- 831172
Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut
Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja541116Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!
Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!351072- 601007
Autolla puuhun
Halapahallin kohilla auto puuhun, lujaa on tultu ja ei oo pysyny hallinnassa. Taisipa olla lundin pojan auto, eipä tainn27900- 67878
- 53877
Tunnustan
Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle39872